Lifestyle

Magazín, který vás zahřeje u srdce

Obklopovat se krásnými a hodnotnými věcmi a zážitky je právě dnes, víc než kdy jindy, absolutní nutností. Říkáte si, že na zážitky nemáte čas a na hodnotné věci zase peníze? Přestaňte být pesimisté a staňte se realisty. Amazing vám dokáže, že možné je skutečně všechno.


Magická místa existují, dokonalost také

Začalo to vášní, to se ostatně dozvíte i na oficiálních stránkách magazínu. A pokračovalo to neukojitelnou touhou obklopit se něčím nevšedním, něčím, co kolem sebe nevídáme každý den. Amazing magazín obsahuje nejen tipy na zajímavá místa, restaurace a koncepty, ale také rozhovory se zajímavými lidmi a umělci, kteří vytvořili něco unikátního, naprosto jedinečného, co v Česku nemá obdoby. Ať už jde o architekturu, sklářské umění, šperky, módu, gastronomii nebo cokoliv jiného. Amazing nabízí inspiraci, potěší oko a pohladí duši. A reportáže z kouzelných míst ve vás vyvolají touhu také něco podniknout.

Lidé, místa i věci mohou být jedinečné a Amazing magazín vám to dokáže, už když si ho poprvé vezmete do ruky. Je vytištěný na kvalitním papíru a jen při pouhém prolistování poznáte, že je vytvořen s láskou, nejen k lidem, místům a věcem, ale i k písmu a grafickému designu.


Ne všechno je krásné, ale něco přece

Máte pocit, že ho až příliš vychvaluju? Souhlasím. Mezi všemi lifestylovými magazíny, které v Česku vycházejí, Amazing jednoznačně vyčnívá. Sám je uměleckým dílem, který si budete chtít nechat napořád, a když vás bude něco trápit nebo se nebudete cítit dobře, jednoduše si jím zalistujete, počtete si a bude vám zase krásně. Ne všechno na světě je krásné a ne vše nás hřeje u srdce, ale když se obklopíme tím, co nám krásné připadá, všechno špatné je snesitelnější.


Přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM