Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 10. června?

Tentokrát se podíváme i do Plzně. Právě tam totiž můžete zažít to, co jste ještě nikdy nezažili. A kromě toho vám samozřejmě servírujeme i týdenní dávku kultury a gastronomie.

 

Felfest 2019

Koncert na Vítězném náměstí? Jo! A úplně zadarmo? Jasně. Sto zvířat, Tygroo, Molotow Moloch Quartet, Pokáč nebo The Atavist, ti všichni a mnozí další vám na Felfestu zahrají. V rámci akce si také vyzkoušíte i technické hračičky z dílny studentů ČVUT, třeba laserovou pistoli, nebo se seznámíte s kouzly IT a elektroniky.

KDE: Vítězné náměstí

KDY: středa 12. 6. od 14:00

 

Vladimir 518: Architektura 58-89

V řadě už třetí ze série přednášek umělce Vladimira 518 nás opět zavede do předrevoluční architektonické scény. Tentokrát se ale přednáška bude týkat především vztahu architektury a výtvarného díla.

KDE: CAMP – Centrum architektury a městského plánování

KDY: středa 12. 6. od 19:00

 

1981 Secondhand jarní pop up

Proč utrácet za nové oblečení stovky, ne-li rovnou tisíce korun, když si můžete ty nejlepší kousky koupit z druhé ruky. Nevěříte? Dorazte na tenhle pop up a uvidíte sami. Tolik krásných kousků za pár korun jinde rozhodně nenajdete. Čím dřív přijdete, tím si můžete být jistější, že na vás něco zbyde.

KDE: 1981 Secondhand (Oldřichova 427)

KDY: středa 12. 6. od 10:00 do 19:00 a čtvrtek 13. 6. od 10:00 do 19:00

 

Čechomor & Balage Band

Přiznávám, folkrocková kapela Čechomor je moje srdcovka. Nemůžu vás na ni nepozvat. Navíc do prostředí čistě letního, prázdninově plážového. Společně s Čechomorem vystoupí na podiu i funky soul rocková kapela Balage Band. Přijďte do Žlutých lázní. Součástí koncertu je i soutěž Hvězdy hledají hvězdy, v rámci které porota vybere nový hudební talent, který budete slýchat v rádiích.

KDE: Žluté lázně

KDY: středa 12. 6. od 19:00

 

Festival Avatar

Znáte tento multižánrový festival, který dává všem návštěvníkům možnost nahlédnout do budoucnosti? Nonstop po dobu 48 hodin vám nabídne filmová i divadlení představení, workshopy, diskuze, přednášky, tanec i program pro děti.

KDE: Plzeň

KDY: pátek 14. 6. až sobot a 15. 6.

 

9. Apetit piknik

Už devatým rokem se na tuto akci scházejí všichni milovníci dobrého jídla a pití. Setkáte se tu s lidmi naladěnými na stejnou vlnu a ještě poznáte i mnoho zajímavých osobností z gastronomie. Vezměte děti, kamarády, rodinu a nezapomeňte s sebou deky a piknikové koše.

KDE: Grébovka

KDY: sobota 15. 6. od 10:00 do 20:00

 

Industry Open

V rámci prvního ročníku festivalu Industry Open zažijete, co jste ještě nikdy neměli možnost prožít ani vidět. Máte jedinečnou šanci navštívit vybrané technické památky, seznámit se s tradičními firmami a výrobními závody v Plzni a jejím okolí. Těšit se můžete i na festivalovou prohlídku Plzeňského Prazdroje. Tentokrát vás totiž zaměstnanci zavedou i na místa, kam turisté nikdy jindy ani při jiných příležitostech nesmí.

KDE: Plzeň a okolí

KDY:  pátek 14. 6. až sobota 15. 6.

 

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM