LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 13. 6.? (víkendové tipy)

Letní prázdniny se nám pomalu blíží, ale ne každý mít prázdniny skutečně bude. Dopřát odpočinek si ovšem můžete i ve všední den nebo o víkendu. Proto nesmutněte a vyrazte ven.


Umění / We Met Again

Nová výstava Milana Sodomy s názvem We Met Again představuje jeho velkoformátová plátna inspirovaná krásou žen a přirozenou ženskou energií. A proč se bude výstava konat právě v Palladiu Art Space? Protože před šesti lety právě zde, v této budově umělec potkal svou lásku Danielu. To je tedy ve skutečnosti jen shoda náhod, ale kdo ví…

KDE: Palladium Art Space (Praha)
KDY: výstava je přístupná od čtvrtka 16. června každý den


Lifestyle / Akce Cihla

Zajděte si v pátek do Riegrových sadů na Praze 2, kde se od 14 hodin koná program, který vám představí, jak se žije lidem s mentálním nebo jiným druhem znevýhodnění. Těšte se na soutěže, malování na obličej a skvělé občerstvení. Živá hudba bude samozřejmě připravena také a to v podání hudebního virtuosa Jaroslava Svěceného nebo zpěváka Tomáše Vaňka.

KDE: Riegrovy sady (Praha)
KDY: pátek 17. 6. od 14:00


Lifestyle / LAVRS Market

Festival zaměřený na udržitelné značky a kvalitní módu z druhé ruky nabídne nejenom možnost dozvědět se něco o módě, která dává smysl a z níž můžete mít skutečně radost, ale také si třeba spoustu zajímavých kousků odnesete i domů. Během akce se osvěžíte pivy Lavrs x PROUD z plzeňského pivovaru Proud.

KDE: Pragovka (Praha)
KDY: sobota 18. června od 11:00


Gastro / 23. Slavnosti piva Rohozec

Ochutnejte kompletní sortiment Pivovaru Rohozec a zahrajte si v tombole o zajímavé ceny. Zároveň si pochutnáte na dobrém jídle, poslechnete si živou muziku a zabavíte své menší i větší děti.

KDE: Pivovar Rohozec (Turnov)
KDY: sobota 18. června od 13:00


Hudba / Rock pro Zbraslav

Hudební festival pod širým nebem přinese tvorbu nejenom zbraslavských umělců. Užijte si s přáteli nebo rodinou rockovou atmosféru na okraji Prahy.

KDE: Restaurace Kamínka Zbraslav (Praha)
KDY: sobota 18. června od 17:00


Gastro / 11. Apetit piknik

Co takhle celou horkou sobotu projíst? Dopřejte si ale jenom to nejlepší. Festival plný delikates a dobrého pití je tady.

KDE: Havlíčkovy sady (Praha)
KDY: sobota 18. června od 10:00


Lifestyle / Festival Dobrovol 2022

Vychutnejte si muziku, divadlo, střelnici nebo čajovnu na jediném místě. Opět nebude chybět ani živá hudba.

KDE: Kemp Plovárna Soběslav
KDY: sobota 18. června od 13:30


Literatura / Knihex 12

Festival malých nakladatelů a čtenářů opět můžete navštívit v Kasárnách Karlín. Najdete tu na šedesát šest nakladatelství a časopisů a chybět nebude ani doprovodný program, jehož součástí je například debata o současné ukrajinské literatuře, výtvarné dílny a setkání s autory knih.

KDE: Kasárna Karlín (Praha)
KDY: sobota 18. června od 10:00


Hudba / Xavier Baumaxa v Kempu Řevnice

Ještě nevíte, jak a kde strávit konec víkendu? Zajeďte si do nádherného prostředí Kempu Řevnice u Berounky a poslechněte si kytaristu a písničkáře Xaviera Baumaxu.

KDE: Kemp Řevnice
KDY: neděle 19. června od 20:00


Foto: LAVRS market, 2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM