Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 22. dubna?

Taky jste přes Velikonoce zlenivěli? Do ničeho se vám nechce a nejraději byste celé dny trávili povalováním nebo popíjením po zahrádkách? Vítejte v klubu. Pár akcí vás ale jistě ze židle/lavičky/gauče zvedne.

 

Film / Festival mongolského filmu

V pražském Kině Pilotů se uskuteční první ročník festivalu, který divákům nabídne výběr toho nejlepšího z mongolské kinematografie let 1963 až 2017. Součástí festivalu jsou i diskuze, výstava dokumentárních fotografií mladých mongolských studentů a také ochutnávka místních lahůdek.

KDE: Kino Pilotů

KDY: středa 24. 4. až sobota 27. 4.

 

Umění / Týden umění

Až do neděle máte každý den příležitost zúčastnit se nejrůznějších vernisáží, komentovaných prohlídek a dalších doprovodných akcí. Do většiny galerií a muzeí je také vstup zdarma.

KDE: Praha – různá místa

KDY: do neděle 28. 4.

 

Party / Grand Opening Přístavu

Tak trochu nový a hlavně jiný přístav! Přijďte na jeho velkou slavnostní otvíračku a hlavně na zahájení sezóny. Bude se zpívat, tančit, hrát a nebude chybět ani divadlo.

KDE: Přístav (18600)

KDY: čtvrtek 25. 4. od 18:00

 

Gastro / Prosecco & Food Festival

Desítky druhů prosecca, speciality z celého světa včetně mořských plodů, italských pokrmů, vybraných sýrů a uzenin i výborné zmrzliny. O tom je festival, který se bude konat ve Žlutých lázních u příležitosti zahájení letní sezóny.

KDE: Žluté lázně

KDY: sobota 27. 4. od 20:00

 

Film / Climax

Že jste tenhle nejnovější film Gaspara Noého neviděli? Víte vy vůbec, o co jste přišli? Ne? Napovím vám. O párty, na které byste se určitě nikdy ocitnout nechtěli. Parta tanečníků se na večírku připije sangríou. Což ještě není tak hrozné, ale v sangríi je kromě spousty vína a ovoce, ginu a vodky i LSD. To si ani nedovede představit, co pak lidi po její konzumaci vyvádějí…

KDE: Pidikino

KDY: sobota 27. 4. od 19:00

 

Diskuze / Data vs. děti

Sedí vaše děti nebo mladší bratr či sestra pořád u počítače? Jsou neustále na telefonu? Je dobře, nebo špatně, že současné děti fungují více v online světě než v tom skutečném? Na toto téma se povede velmi zajímavá diskuze.

KDE: DOX

KDY: středa 24. 4. od 18:00

 

Hudba / Pražský Majáles

Tak zase po roce… Na Majáles se opět sjednou ty nejoblíbenější české i zahraniční kapely, bude připravený bohatý doprovodný program a opět se bude vyhlašovat král a královna Majálesu.

KDE: Letiště Praha Letňany

KDY: sobota 27. 4. od 12:00

 

Book Me

Prodejní knižní výstava nabídne výběr současné české i zahraniční literatury z oblasti filmu, divadla, hudby, tance a fotografie. Součástí festivalu bude i doprovodný program na téma publika.

KDE: Kampus Hybernská

KDY: sobota 27. 4. až úterý 30. 4.

 

Foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM