Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 26. srpna?

Poslední týden prázdnin se ponese v duchu jídla, hudby a tance. A když budete chtít, tak můžete být svědky něčeho velmi speciálního.

 

Hudba / Circus Brothers na Letní Letné

Tuhle balkánskou diskoparty si rozhodně nenechte ujít. Je to jedna z nejočekávanějších hudebních akcích na letošním ročníku nového cirkusu a divadla! Vstup zdarma.

KDE: Letní Letná (Letenské sady)

KDY: úterý 27. 8. od 20:00

 

Festival / Rock for Churchill

Jubilejní, dvacátý ročník tohoto open air festivalu proběhne už tento týden. Těšte se na Yungblud, Dub FX, Modestep a mnoho dalších umělců.

KDE: Areál Myslivna (Vroutek)

KDY: pátek 30. 8. a sobota 31. 8.

 

Fashion / Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Největší událost domácí módní scény je tu! Tentokrát se tato velkolepá módní show uskuteční v nádherných barokních prostorách karlínské Invalidovny a na dalších místech v Praze. Chcete vědět, co se teď nosí a co je nového na české a slovenské módní scéně? Přijďte.

KDE: Praha – různá místa

KDY: pátek 30. 8. – pátek 6. 9.

 

Gastro / Food Parade 2019

Festival jídla a pití v Trojském zámku je tou pravou akcí, kterou můžete zakončit prázdniny. Vezměte piknikové deky, kamarády a vyražte si dát něco dobrého.

KDE: Trojský zámek

KDY: sobota 31. 8. a neděle 1. 9. / vždy od 10:00 do 20:00

 

Gastro / Asia Fest 2019

Máte rádi asijskou kuchyni a kulturu? Pak si udělejte čas a přijďte do Žlutých lázní. Ochutnáte pravé asijské speciality, uvidíte dračí show, bojové sporty, tanec a také si poslechnete tradiční hudbu. Celý festival bude ukončen ohnivou show (takže radši pozor).

KDE: Žluté lázně
KDY: sobota 31. 8. od 10:00

 

Festival / Barevná devítka

Desítky stánků z různých koutů světa, kuchařské workshopy, hudba na dvou pódiích a samozřejmě nebude chybět ani program pro děti.

KDE: Park Podviní

KDY: sobota 31. 8. od 12:00

 

Divadlo / Psí dny

Byli jste někdy u bývalého bazénu pod legendárními Barrandovskými terasami? Ne? A chtěli byste se tam podívat? Máte šanci! Meetfactory tam totiž pořádá letní divadlo. Psí dny jsou o Řecku, o milencích, nesnesitelné tchyni a smrti. K dispozici je vám i bar. V bazénu.

KDE: Barrandovské terasy – bývalý bazén

KDY: neděle 1. 9. od 20:00

 

Foto: Invalidovna, archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM