LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 31. 10.? (víkendové tipy)

Máme tu listopad. A s ním i blížící se adventní čas. Že ještě na Vánoce a s nimi spojené povinnosti (či radosti) myslet nechcete? Pak se běžte raději odreagovat na nějakou zajímavou akci.


Film / Kino Brasil

Kino Brasil je festivalem brazilského filmu, který přinese šest současných brazilských filmů, které se věnujeí tématu vyhlášení nezávislosti na Portugalsku. Od této významné události letos uplynulo 200 let.

KDE: Bio Oko (Praha)
KDY: čtvrtek 3. 11. – neděle 6. 11.


Lifestyle / Life!

Festival plný pohybu a zábavy, to je Life!, který přinese nejenom Mistrovství ČR v PC hrách, ale i třicet sportovišť nebo show se známým youtubery.

KDE: Veletrhy Brno
KDY: pátek 4. 11. – neděle 6. 11.


Lifestyle / MINT Market Příbram PODZIM

Po roce se MINT Market vrací do Divadla A. Dvořáka. Přijďte si pořídit něco hezkého na sebe nebo do domácnosti anebo třeba nějaké dárky pod vánoční stromeček.

KDE: Divadlo A. Dvořáka (Příbram)
KDY: sobota 5. 11. od 9:00


Gastro / Malostranská zabijačka

Pivo, víno, jelita, jitrnice, ovar, guláš, tlačenka, krkovice, škvarky, paštika a sladké buchty. Netřeba o této akci vědět víc.

KDE: St. Martin (Praha)
KDY: sobota 6. 11. od 10:00


Lifestyle / Halloween na zámku

Udělejte si hezké rodinné odpoledne a vyrazte do Chateau St. Havel. Nemine vás karneval, dlabání dýní, soutěže, sklenka prosecca ani dobré jídlo.

KDE: Chateau St. Havel (Praha)
KDY: neděle 6. 11. od 12:00


Hudba / Flamengo Reunion Session

Projekt Flamengo Reunion Session je připomínkou domácích hudebních ikon přelomu 60. a 70. let minulého století. A nyní vydávají koncertní album s názvem Live a jeho křest proběhne už v neděli. Tato akce je zároveň oslavou 50. narozenin slavného alba Kuře v hodinkách.

KDE: Lucerna Music Bar (Praha)
KDY: neděle 6. 11. od 20:00


Foto: FB události Malostranská zabijačka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM