LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 4. října? (víkendové tipy)

Počasí nám kupodivu stále přeje, volební víkend je tu, a pokud jste už odvolili a jiné plány na víkend nemáte, možná si vyberete z našich tipů.


Umění / Designblok

To nejnovější ze světa designu na vás čeká hned na několika místech v Praze. A protože je Designblok největší výstavou designu v Praze, neměl by si ji nechat ujít nikdo, kdo už shání dárky na Vánoce, něco krásného do domácnosti, na sebe nebo jen tak pro potěšení.

KDE: Sacre Coeur, Gabriel Loci, Uměleckoprůmyslové muzeum (Praha)
KDY: do neděle 10. 10.


Gastro / Festival delikátních chutí

Chcete si dát něco speciálního? Dopřát svým chuťovým buňkám to, čeho se jim většinou nedostává? Zajděte si na výborné pokrmy z celého světa. Nebudou chybět pelmeně, burgery, sushi, indonéská kuchyně ani například ta tyrolská.

KDE: Novoměstská radnice (Praha)
KDY: sobota 9. 10. od 10:00


Lifestyle / Bazárek oblečení a rostlin

Sestry v sukni je nezisková organizace, která se věnuje tělesně i mentálně postiženým lidem a právě dnes pořádá bazar oblečení a rostlin. Přijďte se odměnit něčím pěkným a ještě udělat dobrou věc.

KDE: Burza #4 (Praha
KDY: sobota 9. 10. od 10:00


Lifestyle / Den otevřených dveří hangáru

Chcete vidět letadla z blízka? Nebo byste raději sledovali, jak krouží nad vašimi hlavami? Vezměte děti a zajeďte si na Točnou, kde se v sobotu koná další z oblíbených dnů otevřených dveří.

KDE: Letiště Točná
KDY: sobota 9. 10. od 13:00


Vzdělávání / Vandráci Vagamundos

Tři měsíce jezdili na motorkách střední Amerikou. Herci Daniel Révai a Pavel Liška společně s kameramanem Hynkem Bernardem ale na růžích ustláno rozhodně neměli. Co všechno při cestování napříč Panamou, Kostarikou, Hondurasem nebo Guatemalou prožili? Přijďte si to poslechnout sami.

KDE: Musilka (Brno)
KDY: sobota 9. 10. od 20:00


Festival / Festival Lusófona 2021

Čtrnáctý ročník festivalu portugalsky mluvících zemí i letos přinese spoustu kulinářských dobrot, hudby, her a samozřejmě nebude chybět ani film.

KDE: Petrohradská kolektiv (Praha)
KDY: sobota 9. 10. od 15:00


Hudba / Eivør

Je to skladatelka, zpěvačka a hudební experimentátorka v jednom. A už tuto neděli vystoupí v rámci podzimního evropského turné v pražském Paláci Akropolis. Eivør je hudebnice i divadelnice v jednom, její vystoupení proto vždy budí velký ohlas.

KDE: Palác Akropolis (Praha)
KDY: neděle 10. 10. od 19:00


Foto: Eivør, bandcamp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM