LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 4. září?

Září nám začalo velmi pěkně, aspoň co se počasí týče. Ale protože rosnička nejsem, raději rovnou přejdu k nejzajímavějším událostem tohoto týdne.


Umění / Lichtung – Světlina

Elisabeth Bauer je umělkyně, která ve svých dílech reflektuje emoce a své vlastní vnímání života, kultur a jazyků. Fascinuje ji spiritualita, víra a filozofie. Výstava potrvá měsíc.

KDE: Kafe Vozovna (Praha)
KDY: vernisáž / úterý 5. září od 19:00


Hudba / The Cinematic Orchestra

V Ledárnách Braník se uskuteční koncert The Cinematic Orchestra pod širým nebem. Britská ikona nu-jazzové a elektronické hudby se do Prahy vrací po dlouhých osmi letech.

KDE: Ledárny Braník (Praha)
KDY: úterý 5. září od 17:00


Lifestyle / Zahájení sezóny Divadla Na zábradlí

Nejprve vás čeká slavnostní přeplavání Vltavy ze Střeleckého ostrova na Smetanovo nábřeží, poté vernisáž výstavy kostýmní výtvarnice Sylvy Zimula Hanákové a celý den bude zakončen nejnovější inscenací Vzkříšení.

KDE: Divadlo Na zábradlí (Praha)
KDY: středa 6. září od 14:30


Divadlo / Divadelní festival Kutná Hora

Přehlídka současného autorského divadla se zaměřuje na současné texty a autorské projekty, které reflektují palčivé společenské situace. Kromě divadla se můžete těšit i na živé koncerty.

KDE: Kutná Hora – různá místa
KDY: čtvrtek 7. září – sobota 9. září


Lifestyle / Zažij Americkou jinak

Jednodenní festival dobrého jídla, pití a hudby a to vše laděné do latinské Ameriky. Přijďte se bavit a zaplňte ulici. Jeden den v roce patří jen lidem, auta jdou stranou.

KDE: ulice Americká, Praha 2
KDY: sobota 9. září od 10:30


Lifestyle / E.ON Ekofestival

Chcete se trochu vzdělat, co se ekologie týče? V sobotu buďte v Praze a zúčastněte se ekologického festivalu spojeného s hudbou, workshopy a jídlem.

KDE: Kasárna Karlín (Praha)
KDY: sobota 9. září od 14:00


Lifestyle / Den otevřených dveří na Slapech

Prozkoumejte proces výstavby unikátního projektu. Kromě toho, že se seznámíte s projektem Lakeside Resort Slapy, si budete moci vyzkoušet také wakesurf, podíváte se na závody na paddleboardech a opečete si buřty.

KDE: Nová Živohošť 99
KDY: neděle 10. září od 13:00


Zdroj: E.ON Ekofestival

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM