LifestylePozvánky

Udělejte dobrou věc a kupte si knihu

Ne každý den se vám poštěstí, abyste si koupili knížku a ještě tím udělali dobrý skutek. Teď šanci máte. Díky projektu Amerikánka platformy Film Naživo si můžete koupit nádhernou knihu plnou fotografií a ještě tím pomůžete dětem z dětských domovů splnit si své sny.


Unikátní fotografie z natáčení Amerikánky v jedné knize

Amerikánka je divadelní inscenace vyprávějící o dívce z dětského domova. Právě toto představení inspiroval Film Naživo streamovat online kulturu do všech domácností napříč Českem v době koronavirové pandemie. Cestu Amerikánky z divadelních prken až na televizní obrazovky dokumentoval fotograf Tomki Němec. A jeho fotografie teď budou vydány knižně a nabídnuty v rámci Startovače, aby podpořily organizaci Dobré víly dětem. Unikátní kniha tak bude pomáhat stejně jako pomáhá divadelní Amerikánka.


Když umění pomáhá

Knihu obsahující vzpomínky na natáčení Amerikánky si můžete na Startovači v rámci crowdfundingové kampaně předobjednat od 16. srpna 2021. Padesát procent ze zaplacené částky půjde již zmíněné nadaci. Připojte se k facebookové události Pochcávám se schválně a začátek prodeje fotografické knihy jednoho z nejuznávanějších současných českých fotografů vám určitě neunikne.


Foto: Amerikánka, Film Naživo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM