Lifestyle

Vánoční dárky na poslední chvíli

Neochudila jsem vás o tipy v předcházejících letech, neochudím vás o ně ani letos. Čím můžete své blízké na Štědrý den obdarovat?


Fipah Skin Care

Nemohu doporučit nic jiného, než abyste své kamarádce, kamarádovi nebo někomu z rodiny pořídili voucher na kosmetickou konzultaci s Fipahem. Pokud utrácíte za drahou kosmetiku a už vás to nebaví, pak investujte do několika desítek minut odborných rad s člověkem, který své práci doopravdy rozumí.


Alfreda Studio

Pro milovnice a milovníky ručně pletených tašek a kabelek je jako ušité Alfreda Studio. Minimalismus se neomrzí. A poctivá ruční práce taky ne.


Balkanova

Vlněné deky a koberce zahřejí a ještě skvěle vypadají. Kromě toho si můžete pořídit vlněné kabáty, svetry i ponožky (podkolenky).


Pete Veselá

Kožené doplňky nebo raději pytlovina? Petra ve své letenské dílně vytváří skutečné skvosty, které vám vydrží celý život.


Berry Nail Prague

Tahle šikovná holčina vám na nehtech vytvoří hotová umělecká díla. Modeláž nedělá, ale i tak vám hotové nehty vydrží klidně celý měsíc. Jestli máte kolem sebe někoho, komu originální manikúra udělá radost, napište Viky o voucher.


Bora Things

Skřipce a gumičky se vždycky hodí a dokonce každý den. Barbora Křížková vytváří krásné doplňky pro všechny délky vlasů.


TS prostě svíčky

Svíčky doporučuji každý rok a letos tomu nebude jinak. Tereza je v první řadě skvělá spisovatelka, ale ve volném čase vyrábí krásné a voňavé svíčky a nejsou vůbec drahé.


Polagraph

Pro milovníky klasické fotografie doporučuji navštívit e-shop nebo prodejnu/galerii Polagraph. Seženete tu nejenom kinofilmy, ale také polaroidy, klasické fotoaparáty nebo fotoalba.


Tento příspěvek není sponzorován žádnou ze zmíněných značek.


Foto: Pexels.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM