Lifestyle

Nejlepší české diáře na rok 2018. Vybereš si?

Nový rok se blíží a proto je nejvyšší čas pořídit si nový diář. Nebo třeba dva! Tedy dokud ještě nějaké jsou. Já se snažím každý rok zkusit něco nového a rozhodně to tak bude i příští rok. Pár už jsem jich vyzkoušela, někdy totiž používám i dva nebo tři naráz, a tak jsem pro vás vybrala ty, které mě nejvíc nadchly. Takže jdeme na to.

Momenteeczech

Na tehle diář se třesu už měsíc. A ještě necelý měsíc budu muset vydržet, píšu si o něj Ježíškovi :-). Diář nemá jen jeden vzor, ale hned několik a dokonce se prodává i ve dvou velikostech. Já už mám od Momenteeczech fitnessový diář a nemůžu si ho vynachválit. Má plastové desky, které se mi neohnou ani při každodenním nošení v tašce, a kvalitní papír. Ke všemu si lze ke každému diáři přikoupit samolepky a papíry navíc nebo třeba obal či desky. A co je nejlepší – můžete si dokonce poskládat vlastní diář! To je zkrátka Momenteeczech, který mi bude celý příští rok dělat společnost.

Voala

Když jsem ho viděla poprvé, hned jsem se zařekla, že ho musím mít. A taky mám. Ještě nevím, zda si ho nechám a budu ho souběžně používat s mým „momentíčkem“, nebo jím někoho podaruju, ale rozhodně jsem ho musela koupit. Jde o papírový diář, ale v plastových deskách, tudíž se vám hned tak nezničí. Navíc si ho můžete sami dotvořit! Vnitřek je z recyklovaného papíru. Jde o týdenní diář, ale s dostatkem prostoru k dalším poznámkám, seznamům atd. Voala jsem si zamilovala už před lety. Jejich sešity jsou naprosto dokonalý. To ale musíte vidět sami! Mrkněte ZDE.

Papelote

Nelze vybrat jenom jeden. Mají jich totiž hned několik a každý je hotovým designovým skvostem. A samozřejmě ani na rok 2018 nechybí kulturní diář, ve kterém najdete šikovný přehled nejzajímavějších kulturních událostí příštího roku. Diáře od Papelote mají kroužkovou vazbu nebo klasickou šitou, několik motivů, velikostí a barev. Stačí si jen vybrat. Diáře jsou týdenní anebo měsíční. Když už bych si ale přeci jen měla vybrat, osobně se mi nejvíc líbí tento (viz obrázek). Je to ten kulturní, samozřejmě :-).

Doller

Potřebujete se motivovat? Chcete mít přesný přehled o tom, jak se vám tento týden dařilo a co všechno musíte udělat ten další? Chcete hned vědět výsledky vaší práce a mít čas perfektně zorganizovaný? Sáhněte po diářích Doller. Tyhle motivační diáře jsou podle mě nejlepší na českém trhu. A letos mají dokonce variantu pro ženy! Je z růžové koženky a eko papíru! 🙂

Cleverminds

Nelze napsat tenhle článek bez toho, aniž bych nezmínila Cleverminds. Jestli hledáte skutečně něco netradičního a rustikálního zároveň, podívejte se na oficiální stránkdy výrobce a vyberte si hned z několika variant diářů. Já minulý rok používala Optimum life. Super na něm je to, že si můžu zadávat měsíční i roční cíle, naplánovat si nejdůležitější úkoly v daném měsíci a důležité úkoly v daném dni. Umí toho ale mnohem víc! Mrkněte na jejich stránky.

Foto: oficiální stránky výrobců

One thought on “Nejlepší české diáře na rok 2018. Vybereš si?

  1. karoli Reply

    Za mě je rozhodně nejlepší diář Kalendiar z fléru. Je celej recyklovanej a recyklovatelnej, je v něm spousta zajímavostí a malý rozum do kapsy, který je taky úplně geniální. Navíc balíček přišel provoněn levandulí a s ručně psaným poděkováním. Nikdy si už nekoupím jinej =)

    Karolina
    http://www.objevuj.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM