FestivalyVýstavy

4 dost dobré důvody, proč věnovat pozornost Brno Art Week 2024

Umění a kultury není nikdy dost, ke všemu, když nám pomáhá vyčistit si hlavu, mnohdy zmást rozum a udržet si zdravý nadhled. Umění je natolik různorodé, že si na své přijde úplně každý a rozhodně k tomu nepotřebuje nic víc než jen touhu poznávat a těšit se z různých věcí i činností. A proto hurá na Brno Art Week.


1. Naučíte se tvořit koláž

Koláže jsou krásná věc. Dávají nám možnost popustit uzdu své fantazii a vytvořit výtvarné dílo, i když nejsme zrovna umělecky nadaní ani nijak zvlášť zruční. Workshop koláže proběhne v Galerii Josefa Jambora 27. dubna. Kromě toho ale můžete navštívit i další workshopy, třeba workshop kvašové malby nebo jak vytvořit portfolio kapely.


2. Zabavíte se audistezkou Tour de Galleries (NE) Galerie

Stezka vás provede po galeriích a umění ve veřejném prostoru. Poznáte nejmenší galerii a zjistíte, jakou rychlostí může jet výstava. Audiostezka vás zabaví na krásnou hodinu a půl.


3. Nakoupíte si umění

Jarní edice benefičního Artmarketu je ideální příležitostí k nákupu originálních uměleckých děl těch, kteří působí na Fakultě výtvarných umění VUT.


4. Party, party bude taky

Samozřejmě se ani festival umění a kultury neobejde bez pořádného večírku. Víc vám k němu ale neřeknu, protože nám zatím víc neřekli ani sami pořadatelé.KDE: Brno – různá místa
KDY: pondělí 22. dubna – neděle 28. dubna
Více se dozvíte na oficiálních stránkách Brno Art Week.


Foto: Brno Art Week

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM