LifestylePozvánky

Chcete se bát? Poslouchejte audioseriál ANIMA

ANIMA je hororový audioseriál v produkci Audioteky. Je rozdělený do dvou sérií po deseti dílech. A co je ze všeho nejdůležitější – při poslechu budete mít pocit, jako byste se ocitli tam, kde všechno končí a není cesty zpátky.


Když se ztratí všichni z jedné vesnice

Mrzne, je sychravo, tma. Někdo si užívá vánoční atmosféry a někdo má úplně jiné starosti. Policejní stanice jednoho menšího severočeského města ožívá ve chvíli, kdy její pracovníci zjistí, že z nedaleké vesnice zmizeli všichni její obyvatelé. Co se stalo? Verzí je několik, ta nejpravděpodobnějších zní, že se místní stali oběťmi pochybného přeshraničního obchodování. Něco tu ale nesedí. Ty podivné zvuky, které jsou v lese slyšet.


Jiří Vyorálek a Vanda Hybnerová musí spojit síly

Z těch zvuků vám budou stát všechny chlupy na těle. I z ponuré a bezútěšné atmosféry, která tento případ provází. A než se rozkoukáte, už bude mít i svou první zesnulou oběť, malého chlapce. Ale může jich být víc. Záleží na tom, jak si poručík Jakub Willer (Jiří Vyorálek) s případem poradí. K ruce má hlavně razantnost a schopnosti své nadřízené, jíž propůjčila hlas Vanda Hybnerová.

Dále si v ANIMĚ, jehož autorkou je Kinga Krzemińska, zahraje i Jan Nedbal, Miroslav Hanuš, Tereza Vilišová nebo Alena Zárybnická.

První řada audioseriálu ANIMA celkem trvá 4 hodiny a 56 minut. Druhá řada ještě nevyšla celá. Venku jsou zatím jen první dva pětadvacetiminutové díly.


Audioseriál ANIMA poslouchejte v klubu Audioteka.


Foto: Audioteka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM