Pozvánky

FMX Gladiator Games zase láká na `sněžné salto`

Pár posledních volných vstupenek ještě je, ale to se může každou chvíli změnit, protože do soboty 4. 11. zbývají už jen tři dny. FMX Gladiator Games si nenechá ujít nikdo, kdo miluje zvuk motorů, adrenalin, rychlá kola a hlavně to, co běžně na vlastní oči neuvidí. A když nad tím tak přemýšlím, na své si přijdou i ti, co nic z předchozího nezajímá. Je to prostě zážitek pro všechny.

Filip Podmol, Libor Podmol, Petr Kuchař, Petr Pilát nebo Martin Koreň. To je špička nejen mezi českými motocrossovými freestylisty, ale i těmi světovými. FMX Gladiator Games patří každoročně k nejočekávanějším událostem. Nikde jinde v České republice totiž nenajdete české i světové mistry takhle pohromadě. Motorky ale rozhodně nejsou tím jediným, co diváci na FMX uvidí. Auta, sněžné skútry, buginy a to ne jen tak ledajaké, ale přímo létající! V roce 2013 jsme dokonce mohli vidět salto na Harley Davidsonu, o dva roky později salto na sněžném skútru. To zvedne ze židlí i toho, kdo k freestyle motocrossu nemá absolutně žádný vztah.

Letos se prý můžeme těšit na podobné kousky. Zase uvidíme létající auta, motorky i sněžný skútr. Pokud tedy nemáte na víkend lepší plány, rozhodně doporučuju vyrazit do pražské O2 arény.

Foto: Michaela Dočkalová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM