LiteraturaPozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 28. června? (víkendové tipy)

Prázdniny začaly a vy pořád nemáte žádný plán, co podniknete? Naštěstí jsme pro vás připravili další várku zajímavých akcí alespoň na nadcházející víkend.


Festival / Deziluze 2021

Osmý ročník multižánrového festivalu už je tady! Festival se koná v areálu barokního pivovaru Herold. Čekají na vás hudební i divadelní představení, workshopy i bleší trh. Vstupenky na jeden den stojí 280 korun, na oba dva dny 380 korun.

KDE: PIvovar Herold – Březnice u Příbrami
KDY: pátek 2. 7. – neděle 4. 7.


Hudba / Letopruhy 2021

První ročník rodinného festivalu nabídne hudební vystoupení, nový cirkus, divadlo a workshopy. Vstupenky seženete od 150 korun.

KDE: Plovárna Volyně
KDY: sobota 3. 7. od 10:00


Hudba / I Love Techno Boat

Na pražském parníku Tyrš se hned na dvou stageích uskuteční během šestihodinové plavby techno a house koncert. Vstupenky pořídíte od 349 korun.

KDE: Parník Tyrš – Praha
KDY: sobota 3. 7. od 15:00


Hudba / Music Wine Fest 2021

Hudba a víno k sobě rozhodně patří. Poslechnete si živou hudbu a ochutnáte vína Ondry Konečného. Akce se koná v rámci Železnického hudebního léta. V ceně vstupenky v hodnotě 250 korun máte ochutnávku dvou vzorků vína. To však platí pouze v rámci předprodeje vstupenek v Café Terasy.

KDE: Café Terasy – Železnice
KDY: sobota 3. 7. od 15:00


Lifestyle / Ze Mě – opening

Potřebujete se zklidnit, utřídit si myšlenky a třeba si i zacvičit jógu a seznámit se s novými lidmi? Zúčastněte se slavnostního otevření prostoru Ze Mě, na němž vás čekají přednášky, workshopy, terapie i dobré jídlo. Akce je jako stvořená pro ty, kteří mají zájem o rozvoj duševního a tělesného zdraví. Vstupenky jsou k zakoupení od 250 korun.

KDE: Ze Mě – Na Louži 7, Praha
KDY: pátek 2. 7. – neděle 4. 7.


Foto: Letopruhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM