LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 29. 8.? (víkendové tipy)

Školní rok začal, ale pro někoho prázdniny ještě neskončily. A možná ještě ani nezačaly. Nejspíš vůbec nerozumíte tomu, co jsem tím chtěla říct, ale je to jedno. Důležité je jen to, že vám přinášíme další sérii víkendových kulturních a lifestylových tipů.


Hudba / FESTLES 2022

Jeden z posledních hudebních festivalů letošního léta proběhne u Slezkoostravského hradu v Ostravě. Vystoupí Prago Union, Xavier Baumaxa, Midi Lidi nebo Karolina Czarnecka.

KDE: Ostrava – u Slezskoostravského hradu
KDY: pátek 2. 9. – neděle 4. 9.


Lifestyle / Nuselské Blešky – Zažít Fidlovačku jinak

V nuselském parku Na Fidlovačce proběhne velký piknik a blešák. Vyměňovat, prodávat nebo darovat můžete prakticky cokoliv.

KDE: Park Fidlovačka (Praha)
KDY: sobota 3. 9. od 12:00


Gastro / 5. Festival vína Liberec

Těšte se na účast více než třiceti českých a moravských vinařů, chybět nebudou ani vína zahraniční. Bude hrát živá hudba, děti se také nudit nebudou a o občerstvení se postará hned několik vyhlášených podniků a bister.

KDE: Kulturní centrum Vratislavice
KDY: sobota 3. 9. od 13:00


Lifestyle / Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS23

Zajímá vás, co se děje ve světě módy? Pak nesmíte chybět na největší módní akci tohoto léto-podzimu. Představí se tu nejzajímavější čeští a slovenští módní návrháři se svou nejnovější tvorbou.

KDE: Mystic Skatepark Štvanice (Praha)
KDY: sobota 3. 9. – pátek 9. 9.


Hudba / 50 let Vltavy

Poprvé se v tuzemském éteru rozezněla znělka Vltavy, samostatné české kulturní rozhlasové stanice, 4. září 1972. Přijďte si tuto událost připomenout a poslechněte si naživo Dana Bártu, Beatu Hlavenkovou, Martu Kloučkovou, Never Sol nebo Ondřeje Pivce v doprovodu Rozhlasového orchestru Gustava Broma.

KDE: Střelecký ostrov (Praha)
KDY: neděle 4. 9. od 15:30


Umění / Ceny Czech Design Award 2022

Vydejte se na slavnostní zakončení festivalu Czech Design Week a dozvíte se jako první, kdo je považován za největší talenty designové nebo umělecké tvorby.

KDE: Galerie MÁNES (Praha)
KDY: neděle 4. 9. od 18:00


Foto: Festles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM