LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od 26. 6.? (víkendové tipy)

Já už se sice hodila do prázdninového módu a válím si šunky na Korsice, ale o pár kulturních tipů na víkend vás neošidím.


Film / 57. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech

Kdo žije filmem, ten by neměl chybět ve Varech. Russel Crow už dorazil. Hostem ale budou i Ewan McGregor nebo Alicia Vikander. A máte hned tři důvody, proč dorazit.

KDE: Karlovy Vary
KDY: pátek 30. 6. – sobota 8. 7.


Hudba / Student Fest 2023: Hudební noc

Prago Union, Fumar Mata, I Love You Honey Bunny, Mořskej svět, Low Key, Treska jednoskvrnná… Festival kromě hudby nabídne i další program, například vernisáže, přednášky, workshopy, blešák i celovečerní film.

KDE: Kasárna Karlín (Praha)
KDY: pátek 30. 6. – sobota 1. 7


Hudba / Coolin Festival

V Kolíně na Kmochově ostrově vystoupí Ben Cristovao, Yzomandias, NobodyListen, Calin a další velká jména. Živo bude od večera až do rána.

KDE: Kmochův ostrov (Kolín)
KDY: sobota 1. 7. od 18:00


Lifestyle / Vampark Fest 2023

Rodinný festival na koupáku ve Vamberku slibuje zábavu pro celou rodinu. A určitě tomu nebude jinak. Rodiče si mohou zkusit jízdu v simulátoru F1, děti se vyblbnou ve skákacím hradu. Taky se třeba můžete nechat potetovat.

KDE: Vamberk
KDY: sobota 1. 7. od 10:00


Hudba / Festival Holčovice

Vstup je zdarma, zahraje vám Kašpárek v rohlíku nebo Tango a hity Abraxasu. Bude co pít i jíst. Nic víc si ani nemůžete přát.

KDE: Holčovice
KDY: sobota 1. 7. od 14:00


Literatura / Šrámkova Sobotka

Festival českého jazyka, řeči a literatury se letos ponese v duchu tématu Poslyš, jak zní. Bude se týkat hlavně mluveného slova, hlasu a rozhlasu.

KDE: Sobotka
KDY: sobota 1. 7. – sobota 8. 7.

Foto: kviff

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM