FestivalyPozvánky

Umění v pražských ulicích: Re-connect Art podle českých i světových umělců

Přes dva týdny plné umění. Kdo bude mezi 13. až 30. červencem v Praze, nudit se stoprocentně nebude. Můžete vyrazit na živé performance, podívat se na multimediální tvorbu a také se zúčastnit nejrůznějších workshopů.


Různá místa, různí umělci

Festival Re-connect Art se letos zaměří na Virtuální tělo společnosti, tedy na to, jak virtuální vrstva života ovlivňuje fungování jednotlivců a komunit. Na festivalu se představí zavedení a mezinárodně uznávaní umělci, ale i zástupci mladé generace a noví umělci, kteří zprostředkují svůj pohled na věc z mnoha odlišných prostředí světových uměleckých scén. V Praze se objeví například VestAndPage, Guy Bar-Amotz, Sharona Florsheim, Marie Tučková, Markéta Kinterová nebo například Anneliek Nieuwland.

Program bude probíhat hned na několika místech, například na piazzetě Národního divadla, v Domě u Kamenného zvonu, v Kobce 17, ve Veletržním paláci nebo v Divadle X10. V doprovodném programu nebudou chybět workshopy, přednášky, open-air projekce ani veřejné debaty.

Mezinárodní festival performance a multimédií Re-connect Art se uskuteční na různých místech v Praze od 13. do 30. července. Víc se o festivalu a připravovaném programu dočtete na oficiálních stránkách.


Foto: Re-connect Art

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM