LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 19. května?

Co nás tento týden čeká a nemine? Samozřejmě se nudit nebudete, jestli tedy vyloženě nechcete. Poznávacím znamením tohoto týdne je… hudba všech žánrů.


Lifestyle / Den botanických zahrad

Den botanických zahrad se slaví na Den biodiverzity v Austrálii i na Novém Zélandu. Letos se bude slavit například i v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Skleník můžete zdarma navštívit do 10 do 16 hodin.

KDE: Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy (Praha)
KDY: středa 22. května od 10:00


Literatura / Svět knihy Praha 2024

Další ročník tohoto největšího knižního festivalu se blíží. Nebude chybět spousty nových knih, autorských čtení, besed, veletržních slev i setkání s autory, překladateli a mnoha dalšími zajímavými lidmi.

KDE: Výstaviště Praha Holešovice
KDY: čtvrtek 23. května – neděle 26. května


Hudba / Jaření: Katarzia + Past + Island Mint

Na jarním Jaření v Kasárnách Karlín se sejdou slovenská písničkářka Katarzia, pražské duo Past a extatická kapela Island Mint. Jestli vyjde počasí, bude to na nádvoří kasáren pořádná jízda.

KDE: Kasárna Karlín (Praha)
KDY: čtvrtek 23. května od 16:30


Hudba / Litava Park Bučovice

Mig 21, Wohnout, Janek Ledecký, Vlasta Redl a přijde i Partička. U bučovického zámku se odehraje dvoudenní koncert nabitý zajímavými jmény a kromě toho nebude chybět barový stan, dobré jídlo ani komentovaná prohlídka lesoparku.

KDE: Litava Park (Bučovice)
KDY: pátek 24. května – sobota 25. května


Festival / Lysá žije

Hudba, divadlo, program pro děti a spoustu institucí a zajímavých podniků z Lysé nad Labem a jejího okolí. Je to sousedská slavnost, ale přijet můžete odkudkoliv.

KDE: Lysá nad Labem
KDY: pátek 24. května – neděle 26. května


Hudba / Malvafest

Druhý ročník multižánrového festivalu přinese koncert O5 a Radeček nebo Jindry Kejaka. Dorazí i Civilní obrana nebo Globus Band.

KDE: Malovarský rybník
KDY: sobota 25. května od 15:00


Hudba / Parýžfest 2024

V samém srdci Lednicko-valtického areálu vystoupí Voxel, Šrouby a matice, Verona, Abraxas nebo Highland. Bude i afterparty a na meníčku jsou lokální vína, pivo, limo a školníkovy steaky.

KDE: Hlohovec
KDY: sobota 25. května od 15:00


Foto: Facebook Lysá žije

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM