Lifestyle

6 nejlepších mobilních her

Žádný vášnivý hráč mobilních her rozhodně nejsem. Přijde mi to jako naprostá ztráta času. Fakt. Ale když jsem nedávno letěla šest hodin, pak ještě devět a ke všemu čekala jedenáct hodin na letišti, pár jsem si jich stáhla.

Jsou hloupé a hloupé. Najdi rozdíl 

Většina z nich je samozřejmě odpad. Podle mě. Pak jsou ale takové, na kterých jsem se poslední měsíc stala závislou. I když jsou dle názoru lidí v mém okolí dětinský a hloupý. Leč účel splňují dokonale. Zabaví. Třeba na půl dne (ano, občas bývám velký prokrastinátor).

Jestli se i vy občas při něčem nudíte a zrovna se vám nechce číst, což je samozřejmě mnohem bohulibější činnost, aspoň si stáhněte hry, u kterých se budete bát, stresovat a radovat zároveň.

 

Into the Dead 2

Nechápu, že mi tohle, jakožto naprostýmu milovníkovi zombíků, mohlo uniknout. Úkol je jasnej, zabít všechny zombies, co vám překáží v cestě ke splnění cíle dané hry. Během hry získáváte a nakupujete zbraně a náboje, nože a granáty a získáváte společníky a to i zvířecí. A když se vám před zombíkama utéct nepodaří, roztrhaj vám břicho a sežerou střeva. Asi se mi to časem omrzí, ale po týdnu zatím pořád dávám palec nahoru.

 

Cooking Craze

Čím rychleji svým zákazníkům naservírujete hamburgery, vafle, krevety, zmrzlinu, kolu,… tím samozřejmě lépe. Zákazníci vám platí, vy postupujete vpřed. Začínáte v New Yorku, a když budete šikovní a nic nespálíte, dostanete se i do Evropy. Tuhle hru hraju už asi tři měsíce a pořád je to bomba! Fakt. Nejlepší hra na téma vaření. A to už jsem jich pár vyzkoušela.

 

The Sims

Stavíte si dům, chodíte do práce, vytváříte si přátelské vztahy… Zkrátka taková rodinná hra. Klasika, kterou všichni znají jako hru na playstationu. Před šesti lety mě sice bavila víc, a nevím, jestli to bylo tím, že jsem už jsem starší, nebo něčím jiným, ale stejně se občas k téhle hře vrátím. Když mi dojdou životy u zombíků nebo počet pokusů v Cooking Craze.

 

Jeopardy!

Tak tahle hra už má aspoň trochu úroveň. Je totiž vědomostní. Dozvím se z ní spoustu nových informací, ale vzhledem k tomu, že do perfektní angličtiny mám daleko, občas nerozumím otázce. Ale aspoň se trénuju, že jo.

 

Milionář

Pokud anglicky vůbec neumíte, nevadí. Máme přeci českého Milionáře! Na úplný vrchol jsem se nikdy nedostala, ale už se tam blížím, otázky se totiž občas opakují. Na sbírání znalostí je to super.

Angry Birds

A pak tu máme staré dobré Angry Birds. Ty snad známe všichni. V téhle hře jde o to, že vystřelujeme ptáky tak, abychom srazili všechna zlá prasata, která kradou nebohým ptáčkům vejce. Že je to pro děti? To teda je, ale divili byste se, kolik dospělých tuhle hru taky hraje. Vždyť ta prasátka tak krásně chrochtají a kvíkají, když se nám je podaří sestřelit!

Foto: archiv 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM