Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 12. listopadu?

Je čas začít nakupovat vánoční dárky. Nebo ne? V tom případě si možná budete chtít raději zajít do kina. Nebo snad na koncert?

Hudba: Scooter

Kdo by si nepamatoval legendární kapelu Scooter? Vždyť jsme na ní v devadesátkách ulítali snad všichni. Minimálně na songu Hyper, hyper určitě. Přijďte si kapelu poslechnout naživot.

KDE: Forum Karlín

KDY: pondělí 12. 11. od 21:00

 

Výstava: Sovopičky v New Yorku

Byli jste někdy v New Yorku? Že ne? Pak doražte na výstavu, nebo rovnou na vernisáž fotografií z tohoto velkoměsta. Poznáte New York tak jako nikdy předtím.

KDE: Point

KDY: úterý 13. 11. od 18:00

 

Film: Kraťasy ze Zlína

Rádi koukáte na filmy a chcete se podívat na něco, co jde mimo mainstream? Nenechte si ujít projekci filmů mladých tvůrců z Baťovy univerzity ve Zlíně. Třeba za pár let právě tito studenti budou hýbat českou a slovenskou kinematografií.

KDE: Bio Oko

KDY: středa 14. 11. od 20:30

 

Workshop: Jak na módní PR?

Pracujete v oblastí PR? Nebo byste jednou chtěli? Pak vás zvu na workshop, kde se naučíte pracovat tak, aby byl váš klient z oblasti módy co nejvíc vidět, a také jak připravit kampaň módní značky tak, aby zaujala všechny potenciální zákazníky. Na konferenci promluví ty největší špičky v oboru.

KDE: Hauch Gallery

KDY: čtvrtek 15. 11. od 10:00

 

Nakupování: 11. narozeniny

Fashion Prague Outlet aréna slaví a vy můžete s ní. Čeká vás speciální módní přehlídka, tombola každou hodinu i dárky pro každého návštěvníka. A abych nezapomněla, budou pro vás připraveny i velké slevy!

KDE: Fashion Prague Outlet aréna

KDY: pátek 16. 11. od 10:00

 

Vzdělávání: Den otevřených dveří ČTK

Česká tisková kancelář bude poprvé otevřená pro veřejnost. Ti, kteří v agentuře pracují už dlouhá léta, vám ukážou, jak se rychle a kvalitně tvoří zpravodajství a co vůbec práce v takovém prostředí obnáší.

KDE: ČTK

KDY: sobota 17. 11. od 09:00

 

Design: Praguemarket Zima

V sobotu i v neděli se na náměstí Republiky koná jako již tradičně Praguemarket Zima. Přijďte se seznámit s tvorbou českých i zahraničních umělců a designérů. Je to skvělá příležitost, jak začít obstarávat první vánoční dárky. Nebo už poslední?

KDE: náměstí Republiky

KDY: sobota a neděle 17. – 18. 11. od 10:00

Foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM