Lifestyle

10 tipů na vánoční dárky

Zařekla jsem se, že letos vánoční přípravu rozhodně nepodcením. Začala jsem nakupovat dárky už od prvního listopadového týdne. Ne od dvacátého prosince, jak tomu je pokaždé. A ráda bych se s vámi o pár vánočních tipů podělila.

 

Česká rybička

Začneme trochu netradičně. Obvykle se nože dávají mužům. Pojďte z toho udělat přežitek a kupte své kamarádce šperk a šikovnou pomůcku v jednom. Česká rybička s krystalovým okem musí nadchnout snad všechny ženy. Anebo máte raději tu klasickou?

Koupíte ji ZDE.

 

Přírodní kosmetika v nádherném balení

Miluju kosmetiku. Nejvíc ale používám tuhé šampóny a pleťová séra. Mám jich odzkoušených spoustu, ale nejvíc mě nadchlo MYLO sérum na mastnou a problematickou pleť a tuhé šampóny z biobalíček.cz. Na tomhle e-shopu ovšem najdete spoustu dalších zajímavých věcí.

Koupíte ZDE.

Eko svačinová kapsa

Snažme se být aspoň trochu ekologičtí. Co takhle někoho obdarovat svačinovou kapsou? Že jste o ní ještě neslyšeli? Chyba! Dokáže totiž nahradit jakýkoliv igelitový obal, například na pečivo, ovoce, zeleninu, jogurt… Zkrátka do něj můžete dát to, co si rádi dáváte ke svačině nebo obědu. Ekologická kapsa od MagsBags.cz je totiž bez olova a ftalátů, lehce omyvatelná a ze 100 % bavlny.

Koupíte ZDE.

České sójové svíčky Maty‘s

Firma MATY’S navrhla ekologické svíčky v naprosto úžasném designovém obalu, který můžete po vypálení svíčky dále používat. Třeba jako box na oříšky nebo jiné drobnosti anebo si ho můžete nechat zase nechat doplnit novým voskem. Svíčka je sice dražší, ale vydrží vám hořet až sto padesát hodin! Pro milovníky svíček naprosto úchvatný dárek.

Koupíte ZDE.

Nejbarevnější Mexiko

Jestli znáte někoho, kdo sbírá kuchařky a rád vaří, pak novou kuchařku Kamily Rundusové Nejbarevnější Mexiko nelze nedoporučit. Je to naprostý skvost. Upřímně, kniha by neměla chybět v knihovně žádného milovníka knih, protože to není obyčejná kuchařka. Je totiž úžasně graficky zpracovaná a plná úžasných fotek, že se bude líbit i těm, kteří vůbec nevaří. Jenom prohlížet si ji stačí!

Koupíte ZDE.

 

Síťovka do každé rodiny

Předpokládám, že všichni občas chodíte na nákup. A do čeho skládáte nakoupené potraviny? Do igelitek? Ale těm už přeci odzvonilo. Česká síťovka najde využití v každé domácnosti. Navíc je to hit roku 2018 a bude jím i příští rok.

Koupíte ZDE.

Skleněné láhve My Good Glass

Ani plastové láhve už nejsou v módě. Vyzkoušejte My Good Glass. Láhev ve dvou velikostech a dvou designech se hodí jak na horké, tak studené nápoje. Pitný režim je totiž základem každé zdravého životního stylu.

Koupíte ZDE.

 

Čisticí kartáček Foreo

Dbáte o svou pleť? Pak zbystřete. Nemáte čas chodit pravidelně na kosmetiku? Pak dávejte pozor ještě větší. Je tu FOREO Luna Go, čistící elektrický kartáček, který snadno a rychle vyčistí pleť od nečistot, černých teček, odumřelé kůže i přebytečného mazu. Navíc tento typ kartáčku FOREO není až tak drahý jako ostatní a díky velikosti se hodí i na cesty.

Koupíte ZDE.

Kůže od Leathery.cz

Naprosto úžasné a originální kožené peněženky, klíčenky, obaly a kabelky. To je česká firma Leathery.cz. Už víte, koho z vaší rodiny nebo přátel potěšíte právě některým z těchto dárků?

Koupíte ZDE.

 

Cestovatelský pas a stírací mapa

Máte ve svém okolí někoho, kdo rád cestuje? Kupte mu cestovatelský pas, díky kterému si bude moct zaznamenávat, kde už všude byl, a plánovat si další cesty. Anebo rovnou kupte nástěnnou mapu světa, kde si může `setřít` navštívenou destinaci.

Cestovatelský pas koupíte ZDE, nástěnnou mapu ZDE.

 

Foto: archiv firem, Michaela Dočkalová

One thought on “10 tipů na vánoční dárky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM