Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 22. října?

Tenhle týden je jednoznačně největší peckou koncert George Ezry. Problém je v tom, že lístky na něj už jsou dávno rozebraný. Tudíž si budete muset vystačit s následujícími akcemi. Ale ani to není úplně k zahození. Mrkněte, co vás tenhle týden čeká a nemine.

Diskuze: Operitiv 19: Helena Třeštíková + Michal Pěchouček

Pravidelná talk show s významnými osobnostmi z řad umělců, byznysmenů a vědců bude tentokrát hostovat první dámu českého dokumentárního filmu Helenu Třeštíkovou a vědce, kybernetika a vysokoškolského profesora Michala Pěchoučeka.

KDE: Opero

KDY: pondělí 22. 10. od 19:00

 

Výstava: NGP Opening `18

Tuhle událost si nesmí nechat ujít žádný milovník umění. Celá Národní galerie ve Veletržním paláci je přístupná široké veřejnosti úplně zadarmo! A rovnou s pěti novými výstavami. Ta hlavní se týká stého výročí založení Československa.

KDE: Veletržní palác

KDY: úterý 23. 10. od 19:00

 

Shopping: Footshop Opening Party

Ne vždycky, když se otvírá nějaký obchod, je z toho show. Jenže když Footshop otvírá novou prodejnu přímo ve Vnitrobloku, je to skutečně mega akce! Přijďte si na opening party poslechnout Vladimíra 518, DJ Mikea Traffika nebo si dát speciální drink a užít si plno srandy ve fotokoutku Fotonaut.

KDE: Vnitroblok

KDY: středa 24. 10. od 19:00

 

Vzdělávání: Kariérní pouť

Snad každý student chce po škole najít slušné zaměstnání. A hlavně dělat to, co ho baví. Jenže není jednoduché získat pracovní místo v době, kdy téměř každý zaměstnavatel požaduje praxi v oboru. Ale naštěstí jsou i tací, kteří studentům rozumí. Přijďte na konferenci, která vám možná otevře cestu do vašeho vysněného světa.

KDE: La Fabrika

KDY: čtvrtek 25. 10. od 9:00

 

Party: Prague Halloween Festival 2018

Pátek bude ve znamení pořádné party, která potrvá až do rána. Ale nebude to jen tak ledajaká party. Blíží se totiž Halloween! Základní vstupné na party stojí 150 Kč, VIP 399 Kč, ale to se určitě vyplatí, protože v ceně vstupenky máte welcome drink, šatnu zdarma a taky vstup do VIP patra s vlastním barem a balkonem. Jo a nezapomeňte přijít v halloweenských kostýmech.

KDE: New Misch Masch

KDY: pátek 26. 10. od 22:00

 

Film: Food Film Fest

Tohle chceš! Jíst to, co vidíš ve filmu! Diskutovat se známými šéfkuchaři, vědci a destilátory. Přijďte se podívat na filmy o jídlech a něco zajímavého se dozvědět.

KDE: Národní technická knihovna

KDY: sobota 27. 10. od 10:00

 

Výročí: Národ sobě festival

Letos uplyne sto let od založení samostatného československého státu a to je důvod k oslavám. Dorazte na Střelecký ostrov a poslechněte si nejkrásnější skladby Bedřicha Smetany, mrkněte na videomapping promítaný na budovu Národního divadla (Věděli jste, že letos uplyne 150 let od položení základního kamene této budovy?) Jídlo ani pití nebude chybět. A oslavy skončí výjimečně až o půlnoci!

KDE: Střelecký ostrov

KDY: neděle 28. 10. od 13:00

 

Festival: Designblok 2018

Chcete mít přehled o designu a módě? Není lepší akce než Designblok 2018. Najdete tu začínající i renomované umělce a designéry z celé Evropy. Festival se koná od roku 1999 a získává si stále větší popularitu. 

KDE: Výstaviště Praha Holešovice

KDY: 25. – 29. 10.

Foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM