LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 26. července? (víkendové tipy)

Počasí létu relativně přeje, proto se můžeme chodit bavit i ven. Ať už míříte za kulturou nebo dobrým jídlem a pitím, nezapomeňte si s sebou vzít covid testy či očkovací certifikáty.


Film / FAMUFEST 37: Ozvěny

Těšte se na promítání vítězných filmů 37. ročníku Famufestu, koupačku na plovárně a třeba i na blešák, kde si koupíte super oblečení nebo knihy. Nebude chybět ani dobrá hudba.

KDE: ostrov Štvanice, Praha
KDY: sobota 31. 7. od 16:00


Nakupování / Design market prázdniny

Přijďte podpořit české designéry na prodejní výstavu autorských výrobků. Najdete tu krásné porcelánové nebo papírenské výrobky, ručně šité oblečení, dekorativní předměty, hračky a také jídlo připravované s láskou.

KDE: Výstaviště Holešovice, Praha
KDY: sobota 31. 7. – neděle 1. 8.


Gastro / Raw Food Festival

Že jste živé (raw) stravě ještě nepřišli na chuť? Možná jste nejedli ty správné, dobré pokrmy. Přijďte na festival a zkuste raw stravu ochutnat znovu, třeba vám tentokrát zachutná. A pokud ne, aspoň si můžete poslechnout hru na harfu nebo se seznámit se spoustou zajímavých lidí, kteří mají ke konceptu raw stravování co říct.

KDE: Cross Club, Holešovice
KDY: neděle 1. 8. od 11:00


Multižánrový festival / Táborské dvorky 2021

Již čtvrtý ročník sousedského festivalu nabídne kvalitní hudbu, environmentální divadlo, autorská čtení, výstavu i ochutnávku vín. Pro aktivní jedince nebudou chybět ani workshopy.

KDE: Staré Město, Tábor
KDY: neděle 1. 8. od 15:00


Sport / HIGHJUMP 2021

Udělejte si výlet do lomu ve Hřiměždicích, kde se o víkendu konají skokanské závody. Součástí akce jsou i DJská vystoupení. Pro milovníky Jägermeistera bude připravena speciální zóna.

KDE: lom Hřiměždice
KDY: pátek 30. 7. – sobota 31. 7.


Foto: Facebook HIGHJUMP Cliffdiving

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM