FestivalyLifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od 29. 5.? (víkendové tipy)

Co plánujete o víkendu? Určitě doma sedět nebudete, ke všemu, když bude počasí tak akorát na to, vydat se za kulturou nebo dobrým jídlem a pitím.


Film / Zlín Film festival

Vezměte své děti na mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Většina filmů bude bavit i dospělé. Doprovodný program čítá koncerty, autogramiády, besedy i výstavy.

KDE: Zlín – různá místa
KDY: čtvrtek 1. 6. – středa 7. 6.


Gastro / Žižkovské pivobraní

Na Parukářce se toho bude dít hodně, hlavně všechno, co souvisí s pivem. Taky ale bude hrát živá hudba a program je připraven i pro děti.

KDE: Park Parukářka (Praha)
KDY: pátek 2. 6. – sobota 3. 6.


Lifestyle / Noc kostelů

Tradičně se koná po celé České republice a zapojilo se do ní 1806 kostelů a modliteben. Abyste věděli, kam páteční večer zajít, stáhněte si mobilní aplikaci Noc kostelů. Funguje na Androidu i Apple iOS.

KDE: celá ČR
KDY: pátek 2. 6. od 15:00


Gastro / Skutečný festival chutí 2023

Máte chuť na něco speciálního? Tady to najdete. Jídlo, pití, hudba, soutěže i program pro děti. V Mělníku na náměstí to bude žít.

KDE: náměstí Míru (Mělník)
KDY: sobota 3. 6. od 11:00


Gastro / Vinné trhy Čejkovice

V prostorách zámecké zahrady v Čejkovicích u Hodonína se setká hned dvacet osm místních vinařů. K nim se připojí i foodtrucky, které nabídnou i něco dobrého k jídlu. Cimbálovka nebude chybět.

KDE: Hotel Chateau Zámek Čejkovice
KDY: sobota 3. 6. od 11:00


Hudba / Yvonne Sanchez Band

Polsko-kubánská vokalistka okouzluje své posluchače po svém světě a o víkendu vystoupí i v Jazz Docku. Těšte se na jazz i brazilskou hudbu nebo soulové skladby z alba My Garden.

KDE: Jazz Dock (Praha)
KDY: sobota 3. 6. od 20:00


Gastro / Prima Fresh festival

Degustační menu vám naservíruje restaurace Café Imperial Zdeňka Pohlreicha, Restaurace U Sapíků nebo Restaurant Marcela Ihnačáka. K ochutnání toho ale bude mnohem víc, od místních i zážitkových restaurací.

KDE: Hrad Špilberk (Brno)
KDY: pátek 2. 6. – sobota 3. 6.


Foto: www.freshfestival.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM