FilmPozvánky

Očekávaný snímek Krajina ve stínu míří do kin

Zatímco blockbuster Tenet měl dostat návštěvníky zpátky do multikin, historické drama Bohdana Slámy si klade za cíl dostat diváky do menších, artových kin a především potěšit ty, kteří si na mainstream až tak nepotrpí.


Dorazí herci i tvůrci

A kam jinam na tento snímek vyrazit, než do oblíbeného vršovického kina Pilotů. Proč zrovna sem? Pomineme-li důležitý fakt, že jde o kino, které má nezaměnitelnou atmosféru, kterou musíte zažít, příjemný malý bar, kde můžete posedět před projekcí i po ní, měli byste sem v úterý 15. září také dorazit z toho důvodu, že premiéru Krajiny ve stínu přijdou uvést herečky Magdalena Borová a Hana Frejková, herci Marek Pospíchal a Robert Mikluš, scenárista Ivan Arsenjev a střihač Jan Daňhel. Dozvíte se tak to, co se už na dalších projekcích hned tak nedozvíte.


Škraloup v československých dějinách

O čem Krajina ve stínu je? Toto černobílé historické drama vypráví o drsných událostech, které se odehrávaly ve 30. a 40. letech minulého století. Příběhy lidí z malé vesnice Schwarzwald byste vy osobně nikdy jistě zažít nechtěli. Důležitou úlohu v nich hraje smrt. Snímek totiž vypráví o poválečném odsunu Němců z československého pohraničí.


KDE: Kino Pilotů
KDY: úterý 15. 9. od 19:00
Více se o filmu dozvíte ZDE.


Foto: Bontonfilm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM