KulturaLifestyle

Praha má nové gastro AutoKino

Ve čtvrtek 29. dubna se otevře první pražské gastrokino, které propojuje filmové zážitky s těmi kulinářskými. Autokina se v této koronavirové době těší stále větší pozornosti a oblibě a s tím počítá i zakladatel tohoto kina v Braníku na Praze 4.

AutoKino Ledárny nabídne filmové klasiky i novinky z české a světové kinematografie. Jeho provozovatelem je majitel restaurace REST Michal Kozlíček, který chtěl využít potenciál svého gastro podniku a spojit ho s kulturou. Jeho cíl je zřejmý, vytvořit prostor pro všechny, kterým chybí návštěva restaurací a kina. Dramaturgie promítání a technické zázemí má na starost distribuční společnost Artcam Films.


Pro auta i pro pěší

Menu autokina bude v režii samotného Kozlíčka, který slibuje skutečný gastronomický zážitek. Kromě klasického popcornu si lze jako take away balíček objednat grilované kalamáry, hovězí burger, hot dog nebo marinované olivy. V rámci nápojového menu si můžete vychnutnat pivo, víno, koktejly a samozřejmě i nealko.

Do autokina se naráz vejde semdesát pět vozů, jakmile se uvolní vládní restrikce, začne kino nabízet rovněž místa k sezení. Promítat se bude každý čtvrtek. V prvním květnovém týdnu promítání začne ve 20:30, dále pak ve 21:00.

Menu restaurace i program najdete na oficiálních stránkách AutoKina Ledárny. Zde si také můžete koupit vstupenky s předstihem.


Foto: Artcam Films

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM