Lifestyle

10 tipů na originální vánoční dárky na poslední chvíli

Celý rok pro vás sbírám tipy na nejkrásnější a nejzajímavější dárky, abych se o ně s vámi jako každý rok mohla podělit. Ještě vám pár dárků pod stromeček chybí? Tak dlouho neváhejte, do Vánoc zbývá už jen posledních pár dnů.


Keramika z Mindset Store

V dokonalosti je krása. A v této keramice je jí bezpochyby nejvíc.


Svíčkuj

Jsou krásné a originální, nádherně voní a vytvářejí je dvě výtvarnice Kamila a Míša. Radost tak nebudete mít jen z krásných vůní přírodních esenciálních olejů, ale také z originálních ilustrovaných víček.


Světlo ráje

Miluju svíčky a tak si neodpustím hned dva tipy. Světlo ráje je malá firma z Českého ráje, která si dává záležet na tom, aby vyráběla čistě ekologické a zdravotně nezávadné svíčky. Obaly pocházejí z recyklovaného skla, víčka jsou zhotovená ze dřeva a v přísadách najdete i kus české přírody.


Origami peněženka Clasp’pin

Hledáte malou skladnou peněženku, kterou vám bude každý závidět? Tohle je ta pravá. Je zhotovená z pravé kůže, v různých barvách a vyrábí se v Česku.


Korálky od K.AMI with love

Miluju přírodní kameny v kombinaci se zlatem či stříbrem. Mám ráda jemné, téměř nenápadné šperky, které zaujmou. A právě takové jsem našla u K.AMI with love.


Šperky z Yoga Day

Česká značka vyrábí a prodává vše, co přispívá ke krásnějšímu a pohodovějšímu životu. Já si oblíbila jejich náramky Aura a jemné stříbrné prstýnky.


Kartotéka nejen pro milovníky papíru

Bloky, diáře, psací potřeby, pouzdra. Pro kancelářské potřeby mám slabost a Kartotéka je místo, kde bych byla schopná utratit celou svou výplatu. Předpokládám, že vy také 🙂


Legíny z Kinoko a Pura Vida

Pro jógové nadšenkyně, ale i pro všechny ženy, které rády nosí krásné a pohodlé legíny, mám rovněž skvělý tip. Nebo hned dva. Kinoko znám sice jen pár měsíců, ale slyšela jsem na tuto firmu už tolik pozitivních ohlasů, že je musím také vyzkoušet. A kdo má rád barvy, nejlépe všechny najednou, doporučuji značku Pura Vida, kterou naprosto zbožňuju. Obě značky vyrábějí legíny, které padnou všem ženským tvarům.


Ovečkárna

Ponožky, bačkory, deky… všechno s ovčí vlnou. Na tomhle e-shopu nakupuji pro celou rodinu. A nikdy neudělám chybu.


KPZ od Kousky světa

Ano! Krabička poslední záchrany. Ta jistě udělá radost ženě i muži. Najdete v ní všechno, co potřebujete na cesty. Je malá, skladná a všechno, co použijete, můžete dokoupit. Geniální vynález!


Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM