Lifestyle

Vánoční dárky na poslední chvíli

Ještě vám chybí posledních pár dárků pod stromeček? Jenže kde je vzít, když do Vánoc zbývá posledních pár dní, obchodní domy jsou nacpané k prasknutí a e-shopy už většinou negarantují dodání do Štědrého dne? Nepanikařte! Pořád máte šanci pořídit krásné věci a neutrácet za předražené zbytečnosti. Mám pro vás pár tipů.

Keramika Kučertina

Krásnější hrnečky jsem snad nikdy neviděla. Každý je ručně dělaný i malovaný. Potěší děti i dospělé, protože Martina Kučerová s motivy hrnečků a jiné keramiky myslí úplně na každého. S jejím stánkem ji najdete už tuto sobotu v Dejvicích na trzích na Kulaťáku. Anebo si přijďte vybrat do některého z obchodů Cvrk.

Jógové oblečení Fragilla

Jóga není jenom sport. Je to životní styl. A jeho základem je cítit se dobře. Takže pohodlné oblečení je nutnost. Značku Fragilla založila Pavlína Kadlcová na Bali, které si zamilovala už při první návštěvě. Oblečení i sama navrhuje a bedlivě si hlídá výrobu každého kusu. Fragilla má vlastní e-shop, ale pokud chcete dárek na poslední chvíli, zajděte si do obchodu Bindu Yoga na Praze 5, Drtinova 11.

Kalendář Baletu Národního divadla

Tak tohle je skutečný skvost! Jestli si někdo z vašich blízkých potrpí na nástěnné kalendáře, v současnosti nenajdete krásnější! Na fotografiích totiž Younsik Kim zachytil baletní tanečníky Národního divadla tak, jak je běžně nikdy neuvidíte a v nádherném prostředí Národního divadla a Uměleckoprůmyslového muzea. Kalendář si můžete koupit za 219 Kč na e-shopu nebo pokladnách Národního divadla.

Batohy Made in Home

Nevíte, co koupit kamarádce nebo mamince? Tyhle batohy vás rozhodně potěší! Můžete vybírat z nepřeberného množství. Značka má také vlastní e-shop, ale pár kousků najdete opět v designových obchodech Cvrk.

Pro kafaře

Že kafe dělá den? A nedokážete si bez něj představit žádné ráno? Nebo máte někoho takového ve svém okolí a ještě pro něj nemáte dárek? Zajděte si do kavárny Coffee Room. Prodávají tam dárkové poukazy na kávu i na snídani. Tímhle dárkem rozhodně chybu neuděláte, protože Coffee Room patří mezi nejlepší pražské kavárny.

Foto: archiv značek/firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM