DivadloPozvánky

Co nabídne letošní Cirkopolis?

Mezinárodní festival nového cirkusu odstartuje už koncem tohoto týdne a to koncertní a cirkusovou show pro jednoho žongléra a jednoho bubeníka.


Žonglér Julien Clément v Česku vystoupí úplně poprvé, stejně jako bubeník Pierre Pollet a to při společném představení S’assurer de ses propres murmures. Ti dva si říkají Collectif Petit Travers a pro české diváky si připravili velmi netradiční podívanou kombinující žonglérské sekvence s těmi hudebními. Představení uvidíte 12. února od 20 hodin v Paláci Akropolis a stejně tak ještě 13. února od 18 hodin.


Už vás někdy napadlo víc se zajímat o polystyren?

Kromě toho si můžete zakoupit vstupenky na představení Eleny Zanzu, která do Česka přiváží projekt EZ. Při něm zkoumá dynamiku moci mezi umělcem a publikem. Její představení je možné zhlédnout 13. a 14. února od 20 hodin v Ponci.

A také tu máme belgické vizuální divadlo Plock!, během kterého diváci zapojí všechny své smysly. Těšte se i na performance MATERIA Andrey Salustri, jež zkoumá vlastnosti polystyrenu. Ale to není vše, co v rámci Cirkopolisu uvidíte.


KDE: Palác Akropolis, Kasárna Karlín, DOX, Ponec (Praha)
KDY: neděle 12. února – sobota 18. února
Celý program najdete na oficiálních stránkách festivalu.


Foto: oficiální stránky Cirkopolis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM