FestivalyPozvánky

Ekologický mini festival propojí kulturu i lifestyle

Milovníci módy, kultury a swapu, zbystřete. V Kampusu Hybernská proběhne dvoudenní festival, na kterém můžete oblečení měnit, vytvářet si ze starých kousků nové a také poslouchat přednášky a hudbu.


Zelená je barva budoucnosti

Dvoudenní mini festival HYB4 SWAP & HADRY ukáže, že věci z druhé ruky nejsou špatné, spíš právě naopak. Do pátečního programu pořadatelé zakomponovali například diskuzi greenfluencerky Natálie Pažické a odborníka na výzkum v oblasti materiálových toků a textilního průmyslu Stepana Vashkeviche z Institutu cirkulární ekonomiky. V rámci filmového promítání se dozvíte něco o rychlé módě (fast fashion). A také si vyzkoušíte upcyklaci vlastního oblečení nebo si upletete ponožky s babičkou z Elpidy. V plánu je také koncert jedné z nejvýraznějších českých zpěvaček současné alternativní scény Amelie Siby.


Vlastnoručně vyrobená balaclava se vždycky hodí

V sobotním programu je například workshop zaměřený na tvorbu barevných pigmentů z rostlin nebo si vytvoříte patchwork šálu či oblíbenou balaclavu. Nemine vás ani prodejní vintage pop-up. K večeru zahraje DJ Abyss.

Kdo bude chtít k výměně přinést nějaké oblečení, nechť počítá s tím, že může přinést maximálně dvacet kusů a maximálně třináct si jich odnese.


KDE: Kampus Hybernská (Praha)
KDY: pátek 26. 1. – sobota 27. 1.
Více se dočtete na stránkách Kampusu Hybernská.


Foto: Jonatan Jan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM