LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 7. září?

Už nám zase, co se týče koronavirové pandemie, pořádně přituhuje. Ale vzdát se kulturních akcí? Ani náhodou! Dorazte aspoň na ty venkovní.


Festival / Praha Září – JDU VEN

Výstavište v pražských Holešovicích se promění v obří zábavně-kulturní areál, který společně vymyslely přední pražské festivaly. Na každý den je připraven bohatý kulturní program. Čekají vás koncerty, filmy i divadelní a taneční představení. Na festival je zapotřebí se akreditovat.

KDE: Výstaviště Praha
KDY: do pondělí 28. 9.


Gastro / Vinohradské vinobraní

Burčáková sezóna je v plném proudu. Máte raději klasické víno? Ani to nebude chybět. Program zajištěn. Vinobraní se koná na několika místech po celých Vinohradech. Chybět nebude ani na tradičním místě, tedy na náměstí Jiřího z Poděbrad či pod Žižkovskou věží.

KDE: Vinohrady – různá místa
KDY: pátek 11. 9. od 14:00 a sobota 12. 9. od 10:00


Lifestyle / Pražský železniční den 2020

Na Masarykově nádraží se shromáždí všichni příznivci malých i velkých mašinek. Letos uplyne 175 let od vzniku tohoto nádraží a tak se rozhodně máte na co těšit.

KDE: Masarykovo nádraží
KDY: sobota 12. 9. od 9:00


Lifestyle / Japonský den v Průhonickém parku

Krásné barevné vazby ikebana, bojová umění, vystoupení tanečníků Yosakoi, lukostřelba, bubeníci… Zkrátka bude se na co koukat a co poslouchat.

KDE: Průhonický park
KDY: sobota 12. 9. od 9:00


Lifestyle / Pražská tržnice slaví 125 let

Můžete si prohlédnout Toilet Gallery, zúčastnit se keramického workshopu, zhlédnout cirkusovou show Cirk La Putyka nebo si koupit nějakou tu pokojovku. Na celý den máte o zábavu postaráno.

KDE: Pražská tržnice
KDY: sobota 12. 9. od 10:00


Vzdělávání / Týden Afriky

Minulý rok se konal Den Afriky, letos to bude dokonce celý týden! Chybět nebudou workshopy, přednášky, diskuze ani bohaté občerstvení. Stačí si jen vybrat, čeho se budete chtít zúčastnit vy.

KDE: Kampus Hybernská
KDY: sobota 12. 9. – pátek 18. 9.


Lifestyle / Žižkovské mezidvorky

Tohle je akce, která každý rok přiláká mnoho návštěvníků z celé Prahy. Není totiž jenom pro ty, co bydlí na Žižkově. Koná se hned na několika místech a zábava je pokaždé jiná. Můžete vyrazit na koncert, taneční vystoupení, na workshop upcyklace triček, vernisáž nebo na pořádnou grilovačku.

KDE: Žižkov – různá místa
KDY: neděle 13. 9. od 12:00


Lifestyle / Letenský jarmark

Stánky s ukázkami řemesel, dobré občerstvení, živá hudba i program pro děti. Užijte si neděli na Letné.

KDE: Vodárenská věž Letná
KDY: neděle 13. 9. od 13:00


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM