e
e
e
e
Společnost

Locco: Tak trochu jiná kavárna

Chodíte často pracovat do kavárny? Protože máte po ruce dobrý kafe? Nebo nechcete být doma sami? Či snad pořádáte v kavárnách porady? Osobně taky ráda pracuju v kavárně. Občas mi ale vadí hluk a štěbetání ostatních, hlavně když dělám rozhovor a nahrávám si ho na diktafon. Nový koncept s názvem Locco to ale vychytalo.

První v Praze

Locco je totiž název pro nový kavárenský koncept. Spojuje kavárenský život s kancelářským. A jak to vypadá v praxi? První pobočku Locco aktuálně najdete v samém srdci Prahy, nedaleko Vodičkovy ulice, v kavárně Friends Coffee House. V zadní části kavárny vznikl prostor, který je oddělený od samotné kavárny, ale zároveň je i její součástí. Od kavárny je Locco odděleno dveřmi, které potlačují všechny zvuky zvenčí. Obsluha vám tam však přinese všechno, co chcete. Od kávy a čaje přes limonády až po jídlo. A přitom vás nebude nikdo rušit.

Vše, co k práci potřebujete

Stačí si přes mobilní aplikaci zarezervovat stůl a máte k dispozici kvalitní wifi připojení, zásuvky na dobíjení počítačů a mobilních telefonů, skener, tiskárnu i zamykací box, kam si můžete odložit věci, když si potřebujete odskočit na toaletu nebo jdete zkrátka někam, kam nechcete zbytečně tahat například počítač.

Zůstaňte hodinu nebo klidně celý den

Stůl v Locco Space si můžete pronajmout na hodinu nebo klidně na celý den. Protože je ale koncept stále ve svém počátku a neustále se vyvíjí, ještě není pro zákazníky připraven žádný `věrnostní program`, ale to se podle zakladatele konceptu Locco Mariána Škvarka brzy změní.

Chystají se další pobočky

Locco zatím najdete jen na jednom místě v Praze, ale poboček bude v budoucnu mnohem víc. Možná v holešovickém Vnitrobloku nebo ve smíchovské Kavárně co hledá jméno. Zatím je ale vše v jednání. Nicméně nový koncept už si můžete vyzkoušet právě na Praze 1.

Chcete vědět víc?

Finální ovšem není ani podoba místnosti Locco. I na ni se bude ještě pracovat. Pokud tedy máte rádi minimalismus, potřebujete klid na práci nebo hledáte místo na poradu, mrkněte na oficiální stránky Locco. Tam najdete i aktuální ceník, aplikaci a všechny další potřebné informace.

V dohledné době vám na Locco napíšu i recenzi 🙂 Chystám se místnost využít na rozhovor!

Foto: Locco Space

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM