LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 12. července?

Prázdniny jsou už v plném proudu. A s kulturními i dalšími akcemi se doslova roztrhl pytel. Kam vás pozveme v tomto týdnu? Opět jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější akce.


Divadlo / Losers v Anežce

Akrobaté z Losers Cirque Company si pro své kousky a zábavnou show vybrali hodně netradiční místo. Přijďte se na tuhle českou uměleckou skupinu podívat do zahrad kláštera sv. Anežky.

KDE: zahrada kláštera sv. Anežky
KDY: středa 14. 7. a čtvrtek 15. 7. od 20:00


Gastro / Francouzský trh na Kampě

Milujete chutě i vůně Francie? Kdo by tuhle krásnou zemi nemiloval. Přijďte nasát trochu francouzské atmosféry a vychutnejte si francouzské víno, sýry i uzeniny v samém srdci Malé Strany.

KDE: Na Kampě, Praha 1
KDY: do neděle 18. 7.


Lifestyle / Red Bull Pit Stop Challenge Live

Přijďte si užít spoustu zábavy do Riegrových sadů, kde se tento pátek a sobotu koná Red Bull Pit Stop Challange LIVE. Tuhle výzvu si může vyzkoušet každý, kdo o to bude mít zájem. Troufnete si porazit ve výměně předních kol monopustu Formule 1 skutečné profíky? Výhry jsou lákavé, tak se stavte.

KDE: Riegrovy sady, Praha 2
KDY: pátek 16. 7. a sobota 17. 7. od 12:00


Gastro / Streed Food Festival

Pochutnejte si na specialitách z celého světa. Přijeďte do pivovaru Velké Popovice a ochutnejte sladké i slané dobroty, které jste možná ještě nikdy neokoštovali. Chybět nebude ani točený Velkopopovický Kozel.

KDE: Pivovar Velké Popovice
KDY: sobota 17. 7. od 10:00


Festival / Nultý bod 2021

Festival má za cíl širší veřejnosti přiblížit dosud neprozkoumané divadelní žánry a trendy evropského divadla. Nultý bod přináší inscenace tančního a fyzického divadla a taktéž performing artu.

KDE: Praha – různá místa
KDY: do čtvrtka 15. 7.


Festival / Podtvrzí festival

Druhý ročník multimediálního a multižánrového festivalu se koná pod jednou z nejkrásnějších rozhleden v Česku. Na své si tu přijde úplně každý. Bude se zpívat a tančit, hrát, recitovat, konverzovat a učit se novým věcem.

KDE: Krásenský vrch – Slavkovský les
KDY: pátek 16. 7. – sobota 18. 7.


Foto: pivovar Velké Popovice, 2media

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM