LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 15. 8.? (víkendové tipy)

Víkend máme trochu upršený, ale po těch vedrech je to příjemná změna. Tak se nenechte deštěm odradit a vyrazte za kulturou.


Gastro / Vína z celého světa na Střeleckém ostrově

Vína z Jihoafrické republiky, Gruzie, Sicílie, Portugalska, Francie, Rakouska, Alžírska nebo Argentiny, to vše nabídne vinařský festival v samém srdci Prahy. A k vínu můžete přikusovat něco z moderní gastronomie.

KDE: Střelecký ostrov (Praha)
KDY: pátek 19. 8. – sobota 20. 8.


Hudba / Brod 1995

Říká si malý festival velkých rozměrů. Bude se hrát balkan music, punk, reggae, dub, hip-hop i elektronika. Vystoupí Monkey Business, Wohnout, Mňága a Žďorp či Gaia Mesiah.

KDE: Český Brod
KDY: sobota 20. 8. od 12:30


Gastro / Choltické pivní slavnosti 2022

Zámek Choltice ožije 7. ročníkem Choltických pivních slavností. Bude se ale nejenom pít, ale také jíst. Je připravený bohatý kulturní program i program pro děti.

KDE: Zámek Choltice
KDY: sobota 20. 8. od 13:00


Umění / NeverMore 68

Od srpnové okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy uplyne 54 let. Pojďte si tuto událost připomenout koncertem s českými i zahraničními hosty před Průmyslovým palácem v Praze.

KDE: Průmyslový palác (Praha)
KDY: neděle 21. 8. od 17:00


Hudba / Dan Bárta & Robert Balzar Trio

V rámci Metropolitního léta hereckých osobností Letní scéna Vyšehrad přivítá zpěváka Dana Bártu, kontrabasistu Roberta Balzara, pianistu Jiřího Levíčka a hráče na bicí Kamila Slezáka. Na koncertě zazní písně z připravovaného alba, které se nahrává v New Yorku.

KDE: Letní scéna Vyšehrad (Praha)
KDY: neděle 21. 8. od 20:00


Gastro / Autogramiáda a ochutnávky exotických jídel! Jak nás vidí svět

Jak nás vidí svět je krátkometrážní internetový pořad Televize Seznam, který se vysílá od roku 2017. Nyní se hvězdy pořadu sejdou v Hermitage Hotel Prague. Pro své příznivce mají přichystáno pár překvapení a samozřejmě nebude chybět ochutnávka exotických jídel.

KDE: Hermitage Hotel Prague
KDY: neděle 21. 8. od 15:00


Foto: oficiální FB stránky pořadu Jak nás vidí svět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM