LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 20. července?

Slunečný týden je škoda trávit doma. Když zrovna nebudete v práci, jděte do ulic na dobré jídlo a pití. A samozřejmě také za kulturou.


Umění / Eva Jaroňová: Too hot

Téměř po půl roce se do Galerie Kostka vrací život. První postpandemická výstava je věnována ilustrátorce a malířce Evě Jaroňové, která ve svých hororových dílech zvěčňuje černý humor a sarkastické komentáře současné doby. Jde o výběr starších i novějších maleb.

KDE: MeetFactory
KDY: do soboty 29. 7.


Festival / Sázavafest 2020

V zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou se uskuteční hudební festival, který letos slaví už dvacet let.

KDE: Zámecká zahrada ve Světlé nad Sázavou
KDY: středa 22. 7. – pátek 24. 7.


Lifestyle / Merkádo a Mexiko v Bio OKO

V jeden den v jedné ulici na Letné se uskuteční mexický den. Ulice Františka Křížka se tak promění v malou mexikou fiestu. Nebude chybět mexické jídlo, pití ani rukodělné výrobky. Od 19 hodin se pak můžete těšit na film Frida.

KDE: Bio OKO
KDY: středa 22. od 14:30


Hudba / Monkey Business

Na pražském výstavišti v Holešovicích vystoupí oblíbená kapela Monkey Business v čele s Matějem Ruppertem. Kapela si přizvala i hosty a těmi jsou Tonya Graves a Tereza Černochová.

KDE: Výstaviště Praha Holešovice
KDY: čtvrtek 22. 7. a pátek 23. 7. od 20:00


Film / Víkend na chatě

Čím víc alkoholu vypijete, tím víc pravdy někomu sdělíte. A hodně se toho i dozvíte. A tak když se stará školní parta vydá po letech na společný víkend na chatu, může to skončit všelijak. Tohle je finská komedie s brilatně napsanými dialogy. Přijďte si film vychutnat do vršovického kina Pilotů.

KDE: Kino Pilotů
KDY: pátek 24. 7. od 21:30


Lifestyle / FestCest

Už tento týden proběhne první ročník cestovatelského festivalu FestCest. Zaměřen bude zejména na zážitky z cest a osvědčené rady a tipy. Nebudou chybět stánky s dobrým jídlem a pitím, stánky s cestovatelským a outdoorovým vybavením nebo cukrárna či gril s pořádným kusem masa.

KDE: Zámek Stránov (Mladá Boleslav)
KDY: sobota 25. 7. od 10:00


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM