LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 16. října?

I tento týden pro vás mám pár zajímavých nejen kulturních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Jestli na vás padl podzimní splín, je na čase s ním zatočit.


Lifestyle / Oslava desátých narozenin Page Five

Page Five je výběrové knihkupectví a nakladatelství, kde seženete i tisky. A teď můžete přijít tenhle prostor oslavit. Bude hudba, pití a spousty lidí, kteří se zajímají o knížky a umění.

KDE: Page Five (Praha)
KDY: úterý 17. 10. od 18:00


Umění / Vernisáž výstavy Co-Extensive

Galerie Rudolfinum chystá novou výstavu. Prolíná se na ní obrazový a skutečný prostor. Prezentovaná díla tematizují nejrůznější roviny a úrovně vnímání prostoru, ve kterém se všechny protiklady dějí najednou.

KDE: Galerie Rudolfinum (Praha)
KDY: středa 18. 10. od 18:00


Literatura / Velký knižní čtvrtek

Knihomolové, třeste se. Opět tu máme Velký knižní čtvrtek a s ním přichází i patnáct podzimních titulů. Na slavnostní setkání přijali mimo jiné pozvání Andrea Sedláčková, Josef Formánek, Václav Vokolek, Pavel Tomeš nebo Milan Jakobec.

KDE: Knihovna Václava Havla (Praha)
KDY: čtvrtek 19. 10. od 17:00


Film / Festival izraelského filmu Kolnoa 2023

Sedmý ročník festivalu izraelského filmu přinese nejenom to nejlepší z izraelské kinematografie, ale také izraelské pokrmy, umění a hudbu. Festival zahájí izraelsko-americký režisér Micah Smith, který představí svůj film Exodus 91.

KDE: Kino Pilotů (Praha)
KDY: pátek 20. 10. – neděle 22. 10.


Gastro / Prague Coffee Festival

Více než padesát pražíren z celého Česka i ze zahraničí. Workshopy. Debaty. Design a technologie. To je oblíbený pražský festival kávy.

KDE: Holešovická tržnice (Praha)
KDY: sobota 21. 10. – neděle 22. 10.


Lifestyle / Vintage výprodej by Komodi

Znáte Komodi? Jestli ne, pak o hodně přicházíte. Komodi je vintage obchůdek, kde seženete ty nejkrásnější knihy, lampy, nádobí, židle, sošky. Zkrátka vše, čím si můžete zkrášlit svůj byt.

KDE: Komodi – Oldřichova 53 (Praha)
KDY: neděle 22. 10. od 11:00


Foto: Prague Coffee Festival

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM