FestivalyLifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 4. 7.? (víkendové tipy)

Užíváte si začátek prázdnin na chatě, chalupě nebo u moře? Či snad na Lipně? Nebo stále udržujete pracovní mód? Jestli zůstáváte v Česku, nezapomeňte si trochu zkulturnit život.


Hudba / MUHU fest 2022

Druhý ročník hudebního festivalu v Albrechticích opět přinese spoustu hudební zábavy, jídla a pití. Vystoupí skupiny jako Znouzecnost, MUHU nebo bigbeatová kapela John Silver. Na své si přijdou i motorkáři, protože v plánu je Harley Davidson show.

KDE: Albrechtice v Jizerských horách
KDY: sobota 9. 7. od 15:00


Lifestyle / Vysočina Fest

Největší multižánrový festival na Vysočině odstartoval už ve čtvrtek a pokračuje až do soboty. Těšte se na nejzvučnější jména české hudební scény. A chybět nebude ani doprovodný program.

KDE: Amfiteátr Jihlava
KDY: do soboty 9. 7.


Lifestyle / Boskovice 2022

Boskovice nejsou sice kdovíjak velkým festivalem, ale zase mají nezaměnitelnou atmosféru, kterou tvoří kulisy historického města a dotvářejí ji samotní umělci, kteří na festivalu vystupují. V rámci festivalu se bude hrát divadlo, tančit, zpívat, přednášet, vystavovat i promítat. A pořadatelé nezapomínají ani na děti.

KDE: Boskovice
KDY: do neděle 10. 7.


Hudba / Kytarový festival na zámku Mikulov

Že ho neznáte? To není možné! Tahle akce patří už třicet let k těm nejvýznamnějším u nás. Na festival se sjíždějí lidé nejen z Česka, ale i z jiných zemí Evropy. Udělejte si čas a aspoň na jeden koncert se vypravte, budete-li mít cestu kolem Mikulova.

KDE: Mikulov
KDY: do neděle 10. 7.


Lifestyle / Luhačovická pouť

Jarmark s nabídkou regionálních potravin, řemeslných výrobků i slavnostní mše. To vše nabídne tradiční Luhačovická pouť.

KDE: ulice Dr. Veselého před poštou, Luhačovice
KDY: neděle 10. 7. od 10:15


Výstava / Christiane Löhr

Německá umělkyně Christiane Löhr tvoří vskutku nevšední obrazy. Využívá křehkých organických materiálů a přeměňuje je na propracované struktury. Vytváří dialog mezi člověkem a přírodou.

KDE: Dům umění České Budějovice
KDY: do čtvrtka 28. 8.


Foto: oficiální stránky Vysočina Fest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM