LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 17. července?

Léto je v plném proudu, teploty dosahují čtyřicítky… Co víc si přát? Kromě pořádného ochlazení samozřejmě také týdenní dávku kultury.


Film / Předpremiéra Barbie

Nejočekávanějším filmem letošního léta, možná dokonce roku je jednoznačně Barbie, v němž se v hlavních rolích objeví Margot Robbie a Ryan Gosling. Jestli jste stejně nedočkaví jako já, vyrazte už na předpremiéru, která se koná ve středu a to v kinech po celém Česku.

KDE: různá místa
KDY: středa 19. 7. (různé časy)


Gastro / Gulášfest 2023

Kdo má rád guláš, nechť se vypraví na fotbalový stadion ve Valašském Meziříčí. Zahraje Tublatanka, Desmod, IMT Smile, Šrouby a matice a další kapely a hlavně můžete ochutnat přes třicet druhů gulášů.

KDE: Valašské Meziříčí – fotbalový stadion
KDY: čtvrtek 20. 7. – sobota 22. 7.


Lifestyle / Festival Zlobení

Tohle je nultý ročník festivalu, na kterém se bude střídat divadlo s hudbou, dílny s hrami, krabice s barvami a papíry a hlína s vodou. Open air festival také doplní skvělé jídlo. Festival je vhodný i pro rodiny s dětmi.

KDE: Gabriel Loci (Praha)
KDY: čtvrtek 20. 7. – neděle 23. 7.


Literatura / Knižní lázně 2023

Festival malých knižních nakladatelů, knihkupců a čtenářů přinese knižní jarmark i doprovodný program v podobě autorských čtení, divadelních představení, workshopů, křtů i koncertů.

KDE: Mariánské Lázně
KDY: pátek 21. 7. – neděle 23. 7.


Lifestyle / Festival Podtvrzí

V nádherné krajině CHKO Slavkovský les proběhne festival nejenom plný hudby, ale také poznávání nových lidí, workshopů s ekologickým i kulturně-sociálním programem a spoustou veganských i neveganských dobrot. Vystoupí například Lazer Viking, Hello Marcel, The Underground Youth nebo The Kundalini Genie.

KDE: Krásenský vrch
KDY: pátek 21. 7. – neděle 23. 7.


Hudba / Vodafest

V Dobré Vodě u Pacova bude o víkendu také živo. Za popíjení piva si poslechnete Cocotte Minute, Atomic Schnitzel, Mullethead, Prádelní koš, Pravian Bastards nebo Místní těleso.

KDE: Dobrá Voda u Pacova
KDY: pátek 21. 7. – sobota 22. 7.


Lifestyle / Mendel festival 2023

Oslava Gregora Johanna Mendela se ponese v duchu flamenca. Zahrají legendární Gipsy Kings, Poletíme?, Pam Rabbit nebo Bert and Friends. Součástí festivalu je ovšem i populárně-vědecký program.

KDE: Mendelovo náměstí, Brno
KDY: pátek 21. 7. – sobota 22. 7.


Foto: Facebook Festival Zlobení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM