LifestylePozvánky

VlčkoviceFest: Malý, ale o to lepší

Nejste-li příznivci velkých multižánrových festivalů, pak si třetí červencový víkend udělejte výlet do Vlčkovic u Votic. V programu najdete nejenom koncerty, filmy nebo divadlo, ale i výstavy i autorská čtení.


VlčkoviceFest proběhne od pátku 15. do neděle 17. července v krásném prostředí vesnice Vlčkovice, ležící nedaleko Votic v okrese Benešov. Mezi hudebními hosty najdete písničkářku Amelii Sibu, skupinu Prago Union, Květy, Muchu nebo Vypsanou Fixu.


Program na celý víkend

Promítat se budou filmové grotesky a dokumenty a děti se mohou nechat nalákat na divadelní představení Zlatovláska nebo Pražské pověsti. A když se mezi koncerty budete nudit, zajděte si na výstavu obrazů Michala Synka nebo výstavu Zažít Vlčkovice Petra Zewlakk Vrabce. Pozvání na festival přijala i spisovatelka Eva Turnová, která vám přečte něco ze své tvorby.

Součástí areálu festivalu je stanové městečko, bary s pivními speciály a míchanými alko i nealko drinky a stánky s občerstvením pro masožravce, vegetariány i vegany. Můžete se vykoupat v nedalekém rybníku, zahrát si fotbal, nechat se namasírovat nebo si prohlédněte statek a přilehlý zámek.


KDE: Vlčkovice u Votic
KDY: pátek 15. 7. – neděle 17. 7.
Více informací o festivalu se dozvíte na oficiálních stránkách VlčkoviceFestu.


Foto: VlčkoviceFest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM