LifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 19. února?

Nadcházející týden nám odstartuje stávka zemědělců, ale rozhodně to není jediné téma týdne. Co nás tento týden čeká a nemine?


Literatura / Křest a autogramiáda Intimní zóny Václava Matějky

Marek Prokop je bývalý kaskadér a také příslušník speciálních sil. Helena Hofmanová je filmová skriptka a Ted Jareš zase architekt zápasící s krizí středního věku. Přestože to vypadá, že ti tři spolu nemají nic společného, jejich osudy se prolínají.

KDE: Švandovo divadlo (Praha)
KDY: pondělí 19. února od 16:00


Film / Slavnostní premiéra snímku Případ Goldman

Je to jeden z největších soudních procesů francouzské historie. Kdo je Pierre Goldman, který byl odsouzený k doživotnímu vězení za čtyři ozbrojené loupeže?

KDE: Kino Atlas (Praha)
KDY: úterý 20. února od 19:30


Film / Diáky festival

V oblíbeném letenském kině vás opět po roce čeká festival Diáky, který přivítá všechny, kdo se rádi dozví něco o prvovýstupech, zdolání páté nejvyšší hory světa nebo o cestování stopem až do Asie.

KDE: Bio Oko (Praha)
KDY: úterý 20. února – středa 21. února


Lifestyle / A editorky máte?

Přijďte na debatu o editorské práci v médiích. Editoři a editorky jsou často přehlížené, přestože je jejich práce extrémně důležitá. Debatovat se bude i o tom, proč toto povolání častěji vykonávají muži než ženy.

KDE: Skautský institut na Staromáku (Praha)
KDY: středa 21. února od 18:30


Umění / Narozeniny Kunsthalle

Kunsthalle slaví druhé narozeniny a vy se tak do tohoto kulturního prostoru můžete podívat za vstupné, které zaplatíte ve výši, v jaké uznáte za vhodné.

KDE: Kunsthalle Praha
KDY: čtvrtek 22. února od 11:00


Lifestyle / Grand Opening Party

Dorazte na večírek nově otevřené vinárny/baru The Barrister Coffee & Wine. Čeká vás vernisáž výstavy Nevinná symbióza malířky Lenky Kozlíkové, živá hudba a řízená degustace vín.

KDE: The Barrister Coffee & Wine (Praha)
KDY: čtvrtek 22. února od 17:30


Hudba / Prago Union & live band + special guest: Vojtaano

V Rock Café se chystá koncert pražské hip-hopové skupiny Prago Union, která na české scéně figuruje už dvacet dva let. Předskokanem bude Vojtaano neboli Vojtěch Záveský, který se živí hudbou, herectvím i stand-upem.

KDE: Roc Café Prague
KDY: pátek 23. února od 20:00


Film / Scandi 2024

Přehlídka současných severských filmů aktuálně probíhá v Malé Skále v Libereckém kraji. Festival ukončí snímek Galerie Boha v Kině Androvna.

KDE: Kino Androvna (Malá Skála)
KDY: sobota 24. února od 20:00


Foto: Facebook Kunsthalle Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM