Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 18. března?

Bude se jíst, pít a kulturně žít!

 

Design / Květinový workshop

Máte chuť si vyzdobit byt či dům v barvách jara? Co si takhle vyrobit jarní věnec na dveře nebo na zeď? Cena workshopu je 580 Kč.

KDE: kavárna Bar/ák

KDY: úterý 19. 3. od 18:00

 

Film + Diskuze / Ženy v politice

Zajímáte se o ženy v politice? Chtěli byste se jich na něco zeptat? Co musí žena udělat pro to, aby se do politiky dostala? Přijďte na promítání dokumentu o amerických senátorkách a zůstaňte na následnou diskuzi.

KDE: Americké centrum

KDY: úterý 19. 3. od 18:00

 

Gastronomie / Zažij Vietnam

Na pěší zóně Anděl můžete ochutnat ty nejklasičtější vietnamské pokrmy. K tomu vám zahraje tematická hudba a multikulturní atmosféru dotvoří stánky s exotickými výrobky.

KDE: Pěší zóna Anděl

KDY: středa 20. 3. od 8:00

 

Literatura / Tea at Five

Znáte knihkupectví Oxford Bookshop? Že ne? Pak ho můžete poznat při čaji o páté. Seznámíte se s nejnovějšími cizojazyčnými novinkami, ochutnáte výborný anglický čaj a ještě se seznámíte se zajímavými lidmi. 

KDE: Oxford Bookshop (Korunní 65)

KDY: středa 20. 3. od 17:00

 

Festival / Žižkovská noc

Desítky scén, desítky zážitků. To je Žižkovská noc, na níž nebudou chybět koncerty, divadelní vystoupení ani literární zážitky. Na všechny akce vám stačí jedna vstupenka.

KDE: Žižkov

KDY: čtvrtek 21. 3. od 14:00

 

Gastronomie / Festival delikátních chutí

Maso, ovčí sýry, pokrmy z avokáda, mořské plody, asijská kuchyně i spoustu sladkého. Tenhle festival je totiž plný chutí a jestli vám záleží nejen na kvantitě, ale i na kvalitě, rozhodně přijďte. Bude to stát za to.

KDE: Novoměstská radnice

KDY: sobota 23. 3. od 10:00

 

Vzdělávání / Festival Evolution

Stovky stánků domácích i zahraničních vystavovatelů nabídnou na festivalu řadu nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblasti zdravé výživy, osobního růstu, sebepoznání, ale také udržitelného přístupu k životu. Nedílnou součástí festivalu je rovněž programová nabídka zahrnující přednášky, semináře a workshopy inspirativních a zajímavých osobností z řad lékařů, psychologů, ale také koučů.

KDE: Výstaviště Holešovice

KDY: 22. – 24. 3.

 

Gastronomie / Food Festival

Pokud jste v minulých letech sledovali Masterchefa, určitě znáte Marka Raditsche, Marka Fichtnera i Mirka Kalinu. Ti všichni tu budou vařit! A vy ochutnávat zadarmo. Kromě toho je pro vás připraveno plno slev a dalších známých tváří.

KDE: Centrum Chodov

KDY: 21. – 24. 3.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM