LifestylePozvánky

Víkendová online kultura (pátek 1. – neděle 3. května)

Ještě nemáte program na víkend? Nevadí, klidně zůstaňte sedět doma a sledujte, co se děje na internetu. Anebo si zajeďte do autokina.


Divadlo / Sólistická zkouška Baletu Národní divadla – Labutí jezero

Na čtvrtek 29. dubna připadá Den tance. Balet ND si pro své fanoušky připravil překvapení v podobě online přenosu ze zkoušky nejen na středu 29. dubna, ale také na čtvrtek 30. dubna a pátek 1. května. V pátek si můžete vychutnat sólistickou zkoušku Labutího jezera s Monikou Hejdukovou a Dianou Alonso.

KDY: pátek 1. 5. od 14:00
Zkoušku můžete sledovat ZDE.


Hudba / Žižkov je live

Jestli už vám chybí hudba naživo, v sobotu si nalaďte streamovaný koncert, který pořádá festival Žižkovská noc. Těšit se můžete na experimentální duo post-hudba nebo new wavovou skupinu A Dull Set.

KDY: sobota 2. 5. od 18:00
Koncert můžete sledovat ZDE.


Umění / Kolben Open 7

V rámci akce bude zahájena výstava Martin Lacko: Elf slashed with a sword, poslechnete si přednášku o historii Pragovky nebo se můžete zúčastnit workshopu na výrobu takzvaných seed bomb neboli semínkových koulí, z nichž vám dříve nebo později vyklíčí, co zasejete, respektive co zpracujete do úrodné koule.

KDY: sobota 2. 5. od 10:00
Více se dozvíte ZDE.


Film / Autokino Praha – Art Parking

Vždy v 11:00, 15:00 a 20:00 se promítají filmy české i zahraniční. Vstupenky stojí 400 Kč a dost často bývá vyprodáno, tak sledujte program. Před i během filmu si můžete objednat občestvení až do auta. Třeba popcorn a plzničku.

KDY: pátek 1. 5., sobota 2. 5. neděle 3. 5. vždy od 11:00, od 15:00 a od 20:00
Celý program najdete ZDE.


Výstava / Výstavy online v Národním muzeu

Věděli jste, že Národní muzeum připravilo online výstavy? Týkají se sametové revoluce, Národního muzea v éře Československa, hudby v normalizačním Československu nebo například Starých pověstí českých. Máte-li pár desítek minut času, určitě si aspoň některou z výstav projděte.

Výstavy můžete zhlédnout ZDE.


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM