Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 5. listopadu?

A máme tu další týden. Na co se můžete těšit a které akce by vám neměli utéct?

Zábava: Nesem vám noviny vol. 7

Chcete vědět, co důležitého se stalo v uplynulém týdnu, ale klasické televizní zprávy vás nudí? Oblíbení komici vám je přednesou zábavnou formou. Budete se smát a brečet zároveň. Přijďte se podívat na Adélu Elbel, Jaroslava Cermana, Luďka Staňka a Tomáše Reitze.

KDE: Rock Café Praha

KDY: pondělí 5. 11. od 20:00

 

Cestování: Nejkrásnější treky v Peru

V Peru je krásně! Především, když milujete horskou turistiku. Přijďte se o tom přesvědčit sami. Vyprávět o nekrásnějších peruánských místech vám bude cestovatel Martin Úbl.

KDE: Cinestar Černý Most

KDY: úterý 6. 11. od 18:00

 

Vzdělávání: Profesia Days Praha 2018

Stále nemáte práci? Přijďte na festival Profesia Days. Najdete tu sto dvacet zaměstnavatelů napříč různými obory. Ti všichni hledají nové zaměstnance a kolegy. Třeba právě vy budete mít štěstí.

KDE: PVA EXPO Praha

KDY: 7. – 8. 11. od 9:00

 

Svědkové Putinovi – projekce s debatou

Dvorní prezidentský kameraman a režisér Vitalij Manskij zachycuje zákulisí kremelské politiky a seznamuje nás se začátkem putinovské éry. Pokud chcete vidět Rusko tak, jak ho v televizi nikdy neuvidíte, přijďte.

KDE: kino Aero

KDY: čtvrtek 8. 11. od 18:00

 

Hudba: Balkan Bashavel

Balkánská a gypsy hudba na jednom místě. Jo a nesmíme zapomenout na trochu reggae. Tešte se na skupiny Malalata, Circus Brothers a Gadjo.cz. Tuhle balkánskou party si nesmíte nechat ujít. Vstupenky už jsou k dispozici pouze na místě.

KDE: Kasárna Karlín

KDY: pátek 9. 11. od 20:00

 

Vzdělávání: TEDxPrague 2018

Tohle je nejočekávanější konference letošního podzimu. Vystoupí na ní české i zahraniční osobnosti, které budou vyprávět o svých životních kotrmelcích. Kuchařka a influencerka Kamila Rundusová alias Kamu, bývalá basketbalistka Jana Veselá, psychoterapeutka Nora Vlášková, polárník a režisér Petr Horký a mnoho dalších. Přijďte a inspirujete se. Třeba i vás nakopnou k životní změně.

KDE: Forum Karlín

KDY: sobota 10. 11. od 9:30

 

Gastro: Svatomartinské slavnosti 2018

Co by byla neděle 11. 11. bez husy? Že jste ji nikdy nepekli a ani se vám do toho nechce? Pak přijďte na Jiřák, kde se konají Svatomartinské slavnosti. K huse si pak můžete dát výborné víno od českých a moravských vinařů.

KDE: Náměstí Jiřího z Poděbrad

KDY: neděle 11. 11. od 11:11

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM