LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 13. března?

Tento týden nás pár zajímavých akcí skutečně čeká. Na kterou z nich půjdete i vy?


Film / Večer bizarní porna

Tohle je přednáška přístupná až od osmnácti let. Je asi jasné proč. Bude prudérní i výstřední, necudná i stydlivá. Autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla budou mluvit o tom, jak vypadá natáčení filmů pro dospělé nebo jestli existuje závislost na pornu.

KDE: Kino Světozor (Praha)
KDY: úterý 14. 3. od 18:00


Umění / Vernisáž výstavy Úhel pohledu

Výstava věnovaná umění a učení popisuje svět jako místo pro umění. A také pro učení. Máme tu čtyři umělecká díla i rozšířenou realitu. Divák se může zapojit, ale nemusí.

KDE: Centrum současného umění DOX (Praha)
KDY: středa 15. 3. od 19:00


Hudba / Emma Smetana & Jordan Haj

Koncerty Emmy Smetany a jejího životního partnera Jordana Haje většinou bývají vyprodané. Teď ještě pár lístků zbývá a stojí za to si aspoň jeden koupit. Jejich hudba se vymyká, je jiná, než na co jste zvyklí. Je klidná i bouřlivá a hlavně emočně pestrá.

KDE: Barrák music club (Ostrava)
KDY: čtvrtek 16. 3. od 20:00


Lifestyle / MINT Market Brno JARO

To nejlepší z českého designu můžete už tento víkend potkat v Brně. Autorská móda, šperky, bio kosmetika, papírenské zboží i delikatesy. Bude tu úplně všechno.

KDE: Tržnice Brno
KDY: pátek 17. 3. – sobota 18. 3.


Gastro / DEPO Street Food Market

Naopak do Plzně si zajeďte na ten nejlepší street food ze všech koutů světa. Hranolky, burgery, tortilly, guacamole, asijské pochoutky, raclette… Těšte se i na malé pivovary.

KDE: DEPO2015 (Plzeň)
KDY: sobota 18. 3. od 10:00


Lifestyle / Jarní swap v pivovaru Zichovec

Něco přineste anebo odneste. Oblečení, doplňky, boty či hračky. Něco z toho vám doma překáží, ale pořád je to ve stavu více než přijatelném? V tom případě tím někomu určitě uděláte radost.

KDE: Pivní bar Zichovec (Louny)
KDY: sobota 18. 3. od 14:00


Divadlo / Brýle Eltona Johna

Přijďte na první premiéru hořké komedie o outsiderech, v níž hrají hlavní roli skutečné reálie z historie watfordského fotbalového klubu. Nejúspěšnější hra britského dramatika a režiséra Davida Farra měla premiéru už v roce 1997, ale svou popularitu rozhodně neztrácí ani dnes.

KDE: Rock Café Prague
KDY: neděle 19. 3. od 19:30


Foto: Kino Světozor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM