LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 7. března?

Lidé se bojí nahlas smát a z něčeho se radovat. Kousek za našimi hranicemi přece zuří válka. Ale každý máme nárok na to, věnovat se aspoň chvilku něčemu, co nám dělá radost, co nám pomůže přijít na hezčí myšlenky. Tak se nebojte vyrazit ven a užít si trochu kulturního života.


Hudba / Bohemia Voice a Filharmonie Hradec Králové „Uzdravme svět“

Společný koncert Bohemia Voice a Filharmonie Hradec Králové se odehraje pod dirigentskou taktovkou indického maestra Debashishe Chaudhuriho. Těšit se můžete na skladby Hanse Zimmera, Ennia Morriconeho nebo Karla Gotta či Barbry Streisand.

KDE: Filharmonie Hradec Králové
KDY: středa 9. 3. od 19:30


Lifestyle / Workshop výroby rostoucího papíru

Vyrobte si papír, který se dá zasadit. Takové přání nebo dopis z rostoucího papíru potěší nejenom ženy, ale i děti. A třeba i muže. Nezapomeňte se před workshopem zaregistrovat.

KDE: Skautský institut v Rybárně
KDY: pátek 11. 3. od 18:00


Lifestyle / Dyzajn market Jaro

Pravidelný trh s autorskou tvorbou lokálních umělců, dyzajnérů i kulinářských mistrů se opět bude konat na pražském Výstavišti. Přijďte si pořídit něco hezkého.

KDE: Výstaviště Praha
KDY: sobota 12. 3. – neděle 13. 3.


Lifestyle / Bazar na podporu Ukrajiny

V Holešovicích proběhne charitativní bazar nových módních kousků i trendy oblečení prémiových značek z druhé ruky. Všechny utržené peníze poputují na účet organizace Člověka v tísni.

KDE: Vnitroblock (Praha)
KDY: sobota 12. 3. od 10:00


Lifestyle / Den otevřených dveří Hangáru

Letiště Točná se letos poprvé otevírá návštěvníkům. Bude-li hezké počasí, uvidíte letadla nejenom v hangáru, ale i ve vzduchu. Součástí dne otevřených dveří je i rozsáhlá expozice o československém letectví.

KDE: Letiště Točná
KDY: sobota 12. 3. od 13:00


Gastro / Barista roku 2022

Patříte mezi milovníky kávy? Pak si nenechte ujít kávový festival, kde se bude soutěžit o nejlepšího baristu či baristku a ochutnávat ta nejlepší výběrová káva.

KDE: Novoměstská radnice (Praha)
KDY: sobota 12. 3. – neděle 13. 3.


Foto: oficiální FB stránky letiště Točná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM