LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 27. července?

Tropy vrcholí, nejspíš nám pomalu končí nejteplejší týden v roce. Jestli se vám v tomhle horku chce něco podnikat, a už vás nebaví válet se u bazénu s koktejlem v ruce, mám pro vás pár tipů na zajímavé víkendové akce.


Divadlo / Zimní pohádka – Letní shakespearovské slavnosti

Ještě pár vstupenek zbývá. Má být krásně, tak si udělejte kulturní večer ve společnosti příběhu, který vypráví o zradě, lásce a odpuštění.

KDE: Praha – HAMU
KDY: pátek 31. 7. od 20:30


Hudba / N. O. H. A.

Open air koncert na pražském výstavišti je jednou z nejsledovanějších událostí letošního léta. Fanoušci této kapely se mají na co těšit. Navíc budete mít možnost podívat se do lesoparkové části pražského Výstaviště, kde vznikl venkovní koncertní areál Lucerna Music Bar Open Air.

KDE: Výstaviště Praha – lesopark
KDY: pátek 31. 7. od 20:00


Výstava / Estetika udržitelné architektury

Klimatické změny nás nutí hledat stále nové a nové přístupy. Proto existsuje takzvaná udržitelná architektura, která by měla fungovat tak, aby nezatěžovala planetu, byla tedy nízkoenergetická, ale také líbivá. Výstava představí hlavní trendy v oblasti tohoto druhu architektury.

KDE: Galerie Jaroslava Fragnera
KDY: od čtvrtka 30. 7. do úterý 22. 8.


Lifestyle / Plant Summer Sale

Rostlinný ateliér Haenke sídlící na Žižkově pořádá v pátek výprodej rostlin. Celý srpen totiž bude zavřeno a rostliny potřebují své majitele. Seženete je tu až o padesát procent levněji než obvykle. Tak přijďte oživit svou domácnost. Ale rychle. Už hodinu po otevření bývá vyprodáno.

KDE: Haenke
KDY: pátek 31. 7. od 16:00


Gastro / 1. Kaprfest 2020

Ti nejlepší kuchaři z Ambiente si pro návštěvníky připravili kapr&fish. Ale nejen to, kapřích pokrmů tady bude víc.

KDE: Kalendova Chabrybárna
KDY: sobota 1. 8. od 12:00


Divadlo / 20 000 židů pod mořem

Tahle improvizační skupina vznikla na půdě DAMU. Improvizuje po celou dobu trvání představení, herci jsou konfrontování s diváky a tak se může stát cokoliv. Pokud vás nebaví jen pasivně sedět v hledišti, tohle je to pravé představení pro vás.

KDE: Divadlo VILA Štvanice
KDY: sobota 1. 8. od 20:30


Lifestyle / Dyzajn Market prázdniny

Prodejní výstava autorské tvorby má i svou letní část. Koná se na pražském holešovickém Výstavišti. Bude tu všechno, od drobností, jako je papírenské zboží nebo šperky přes porcelán až po skutečné módní kousky.

KDE: Výstaviště Praha Holešovice
KDY: sobota 1. 8. a neděle 2. 8. vždy od 10:00


Gastro/ Prosecco Fest na Střeleckém ostrově

Nepřeberné množství druhů prosecca, skvělé občerstvení i živá hudba. Nic z toho tu chybět nebude a ke všemu má být krásné počasí. Doražte.

KDE: Střelecký ostrov
KDY: sobota 1. 8. od 13:00


Foto: Divadlo DISK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM