FestivalyLifestylePozvánky

Neseď na zadku a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 7. srpna?

Je tu nový týden a s ním i spousty zajímavých a nejen kulturních akcí. Naplánujte si svůj týden ještě dneska. Ať se náhodou nenudíte.


Lifestyle / Prague Pride

Startuje duhový festival Prague Pride. Tématem letošního ročníku jsou tradice. Odehrávat se bude na různých místech v Praze a těšit se můžete na hudební vystoupení, diskuze, přednášky, večerní party nebo výstavy. Novinkou letošního ročníku je Pride Café v kavárně Dorado Coffee na Betlémském náměstí, kam se bude soustředit program zahraničních hostů.

KDE: Praha – různá místa
KDY: pondělí 7. 8. – neděle 18. 8.


Hudba / Kateřina Marie Tichá & Bandjeez

Na Scéně Na Občanské plovárně vystoupí mladá zpěvačka Kateřina Marie Tichá, která zazpívá své popové hity s kapelou Bandjeez, jež v minulosti hrávala s Davidem Stypkou.

KDE: Scéna Na Občanské plovárně (Praha)
KDY: čtvrtek 10. 8. od 19:45


Lifestyle / Poděbradský festival vína

Jít na festival vína je vždycky skvělý nápad. Zahraje cimbálovka, zazpívá zpěvačka Anna Julie Slováčková se svou kapelou, Milan Peroutka a večer přijdou na řadu i DJs. A k vínu se bude servírovat výtečné jídlo.

KDE: Kolonáda Poděbrady
KDY: pátek 11. 8. – sobota 12. 8.


Hudba / Krásný Ztráty live posedmé

Festival Krásný Ztráty se bude opět konat na středočeském Statku Všetice. Letos si pro účastníky pořadatelé připravili vystoupení Monkey Business, Ivana Mládka Banjo Band, Katarzie nebo Gaiah Mesiah.

KDE: Statek Všetice
KDY: pátek 11. 8. – sobota 12. 8.


Lifestyle / Jáma fest

Jáma fest je pouťový multižánrový festival s programem pro celou rodinu. Bude divadlo, živá hudba, přátelské fotbalové utkání, kino a spoustu dobrého jídla a pití.

KDE: Libochovice
KDY: pátek 11. 8. – sobota 12. 8.


Lifestyle / Festival Houšťák

V Lesoparku Houštka před Slunečními lázněmi se setkají milovníci hudby, skateboardingu a umění. Chybět nebude promítání animovaného filmu, site specific instalace ani živé vystoupení hned několika kapel.

KDE: Houštka – Sluneční lázně
KDY: sobota 11. 8. od 13:00


Lifestyle / Barvám neutečeš

Zdoláte pět kilometrů chůzí nebo během? Je to na vás, hlavně si to musíte užít. Ať už poběžíte, nebo půjdete, díky bohatému doprovodnému programu si přijde na své úplně každý. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

KDE: Park Na Špici (Pardubice)
KDY: sobota 12. 8. od 9:00


Foto:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM