LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 3. srpna?

Počasí nám přeje. Přímo vybízí k venkovním aktivitám. Udělejte si výlet do přírody nebo si zajděte na nějakou zajímavou akci.


Lifestyle / Prague Pride 2020

Letos probíhá už desátý ročník. Festival zaměřený na gaye, lesby, bisexuály a transgender nabídne velmi rozmanitý program čítající několik desítek akcí. Bude se debatovat, piknikovat, zpívat i tančit. Duhový průvod se ale letos kvůli koronaviru nekoná.

KDE: Praha – různá místa
KDY: do neděle 9. 8.


Film / Kino Brasil

Brazilský film má rozhodně co nabídnout. Díky němu poznáte Brazílii tak, jak ji možná ještě neznáte. Přesvědčte se o tom sami v Bio Oku na Letné.

KDE: Kino Bio Oko
KDY: do soboty 8. 8.


Gastro / Pivní festival Brno

Představí se tu pivovary a minipivovary nejen z České republiky. Nebude chybět ani dobré občerstvení a regionální prodejci.

KDE: Náměstí Svobody
KDY: do soboty 8. 8.


Lifestyle / 1981 Secondhand pop up, summer vibes!

Přijďte si doplnit svůj šatník o šaty, sukně, košile nebo třeba džínsky či kalhoty. Tady si vybere úplně každý. Ne nadarmo patří tenhle sekáč k těm nejoblíbenějším v Praze.

KDE: 1981 Second hand
KDY: středa 5. 8. a čtvrtek 6. 8. od 10:00 do 19:00


Divadlo / Rusalka na Stalinovi

Operní spolek Run OpenRun ve spolupráci s Containell uvede pod metronomem Rusalku od Antonína Dvořáka. Pořadatelé slibují, že to bude audiovizuální masakr. Vstup je zdarma.

KDE: Pražský metronom
KDY: čtvrtek 6. 8. od 21:00


Divadlo / Habrovka 2020

Festival hudby a divadla se i letos koná nedaleko stanice Budějovická, v zahradě kostela sv. Františka z Assisi. Opět se bude velkolepě improvizovat.

KDE: zahrada kostela sv. Františka z Assisi (U Habrovky 66/2)
KDY: pátek 7. 8. – sobota 8. 8.


Festival / 46. Letní filmová škola Uherské Hradiště

Možná je to velké překvapení, ale letní filmovka se koná. Sice za přísných bezpečnostních a hygienických podmínek, ale přeci. Těšit se tak můžeme nejen na smršť nových i starších filmů, ale také na cimbálovku, výstavy, literární program, divadlo i kvalitní občerstvení až do noci.

KDE: Uherské Hradiště – různá místa
KDY: pátek 7. 8. – středa 12. 8.


Divadlo / Howie a Rookie Lee

Vodárenská věž na Letné se proměnila v divadelní prostor. V neděli se můžete přijít podívat na hru o dvojici outsiderů, kteří nás provedou temnými zákoutími Dublinu.

KDE: Vodárenská věž Letná – sál
KDY: neděle 9. 8. od 19:30


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM