DivadloPozvánky

Noc divadel nejen Na zábradlí

Letošní Noc divadel se uskuteční v sobotu 23. března, a pokud se vypravíte do Divadla Na zábradlí, čeká vás představení hry Franz a kavka i hospodský kvíz. Program ovšem najdete i v dalších divadlech.


Ověřte si své znalosti

Kvíz se samozřejmě bude týkat divadla. Pokud víte, kolik Hamletů se vejde do jednoho výtahu, možná ho i vyhrajete. Znalosti z divadelní historie si můžete ověřit v týmové soutěži od 17:30, 19:30 a 21:30. A co vyhrajete? Třeba vstupenky na představení a další speciální ceny.

A protože je tématem letošního ročníku Noci divadel Proměna Franze Kafky, od jehož úmrtí letos uplyne 100 let, ani Divadlo Na zábradlí se tomuto tématu samozřejmě nevyhne. Od 14:00 a 15:30 se také můžete podívat na inscenaci Franz a kavka.


Workshopy pro děti i zábava pro dospělé

V rámci Noci divadel, které se zúčastní hned padesát osm divadel z celého Česka, proběhnou online přenosy, workshopy, rozhovory i koncerty. V Divadle loutek Ostrava se bude konat dětský workshop, který zodpoví otázky jako Může se z několika dřívek stát princezna? nebo Můžu se já proměnit v dinosaura?

Městské divadlo v Mostě zase chystá interaktivní večer, při němž se návštěvníci promění v různé divadelní profese. A pražské Studio Citadela ve spolupráci s tanečním ateliérem Kathak započne Noc divadel oslavou indického svátku Hólí.


KDE: ČR – různá místa
KDY: sobota 23. března
Více se o programu dozvíte na facebookové stránce Noc divadel.


Foto: Facebook Noc divadel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM